Ve třiadvacátém kole přivítaly Podbořany fotbalisty Velké Černoci. Ani druhý celek tabulky okresního přeboru nezkazil jarní podbořanskou jízdu vzhůru ze sestupových vod. Než se hosté stačili v Podbořanech rozkoukat, prohrávali již 2:0.

Snad z prvního útoku domácích ve druhé minutě otevřel skore Jiří Volf a neuplynula ani jedna minuta a Marek Borovec přidal druhou branku.

Jiným mužstvem by tento nástup pořádně zamával, ale hráči Velké Černoce jsou velmi zkušení. Postupně začali uplatňovat svou zkušenost a vyrovnávat hru. Paradoxní je, že největší podíl na tlaku Černockých měl Rulf, který pochází z Podbořan. Jeho zásluhou kopala Velká Černoc pokutový kop a snížila tak na 2:1. Tlak Velké Černoci začal narůstat a výsledkem bylo vyrovnání ve 43. minutě na 2:2. Za hosty se trefili Hassman a Klinec.

Stejně jako v předchozích zápasech se ve druhém poločase projevila lepší fyzická připravenost hráčů Tatranu. Jen velice dobrá poziční hra zkušených obránců Velké Černoci zatím neumožnila hned v úvodu druhé půle Podbořanským vstřelit gól. Když už, při střele Daniela Razíma, byla překonána obrana i brankář hostí, zachránila je tyč.

Razímovy chvíle měly ale ještě přijít. Svoji rychlost a dravost využil v 65. minutě a zvýšil na 3:2 pro Podbořany. Domácí dále pokračovali v náporu a odměnou za snahu jim byla opět Razímem vstřelená branka v 80. minutě.

Podbořany – V. Černoc 4:2 (2:2)


Branky: Razím 2, Volf, Borovec – Hassman, Klinec. Rozhodčí Jurečka, ŽK 2:2, 120 diváků

(JoCer)