Ani v osmém kole se nedočkali fotbalisté Tatranu Podbořany vítězství, přestože celý druhý poločas hráli na branku Černovic.

„Příčinou prohry byl náš špatný výkon v prvním poločase, kdy jsme pustili hosty do čtyř gólových šancí,“ zlobil se trenér Štefan Lesniak.

Ze dvou padly branky v 18. a ve 30. minutě, kdy srazil míč ve skluzu do sítě Zd. Drába Jakub Rázek. Další šanci brankář zlikvidoval a jednou ho zastoupil na čáře Vágner. „My si vypracovali jen dvě příležitosti, ale neřešili jsme je dobře,“ lituje trenér.

Druhý poločas už byl o něčem jiném. „Prospěl příchod dvou dorostenců, kteří chtěli hrát, bojovali a nabízeli se spoluhráčům,“ chválil mladíky Š. Lesniak, který oceňuje i jejich tréninkovou píli na rozdíl od jiných hráčů.

Podbořanští měli s převahou i brankové šance, ale ty největší nevyužili hlavně Parpel a Imríšek. Z tlaku domácí jen snížili v 85. zásluhou Lukáše Imríška, ale na záchranu aspoň bodu už bylo pozdě.

Podbořany – Černovice 1:2 (0:2)

Branka domácích: 85. L. Imríšek. Rozhodčí Růžička, ŽK 2:2, 80 diváků

Tatran: Dráb – Jak. Rázek, Bešík, Stančík, Baša – Parpel (55. L. Imríšek), Jiří Rázek (55. Z.Bureš), Vágner, Derer (70. Karoly) – Kudláček, Borovec. Trenér Štefan Lesniak