Velmi vyrovnaný duel, se šancemi na obou stranách, viděli na závěr podzimu diváci v Podbořanech. V okresním derby v I.A třídě získali domácí tři body, smutná odjížděla rezerva Loun.

Už v první půli bylo na obou stranách několik příležitostí, skore se ale v Podbořanech v první pětačtyřicetiminutovce měnilo jen jednou. V poslední minutě. Domácí měli rychlý brejk, golman Loun Šindelář jim ho sice z nohou sebral, ale jen za cenu faulu. Nařízenou penaltu proměnil Jiří Volf. A hned po změně stran, v 51. minutě, se domácí Volf radoval znovu, tentokrát po rychlé kombinaci.

Louny ale nechtěly nechat tři body venku a snažily se o změnu skore. V 57. snížil po individuálním uvolnění a pohledné střele zdálky Jan Baňka.

O dramatické chvíle pak nebyla v Podbořanech nouze ani v dalších minutách, osud zápasu byl až do závěrečného hvizdu otevřený. Šancí bylo několik na obou stranách, ale protože střelci už nebyli přesní, zůstaly tři body domácím.

Podbořany jsou v tabulce I.A třídy po podzimu desáté, mají na kontě patnáct bodů a ve statistice pět výher a osm proher. Louny B jsou na tom o poznání lépe, patří jim pátá příčka. Osmkrát fotbalisté Loun zvítězili, pětkrát prohráli a mají čtyřiadvacet bodů.

Podbořany - Louny B 2:1 (1:0)

Branky: 45. a 51. Volf (první z PK) - 57. Baňka
Rozhodčí Lesňák, 80 diváků, ŽK 3:2