S cílem oplatit soupeři potupnou porážku z podzimního duelu, nastoupil domácí Tatran v rámci 20. kola I. B. proti poslednímu mužstvu tabulky.

Podbořany - Nová Ves 4:1 (2:0)

Podbořany vstoupily do zápasu lépe a už v 8. střílel v dobré pozici Volf vedle. V 19. stáli při domácích všichni svatí, to když pokus Hvězdy z 25 metrů skončil jen na břevně Frákovy svatyně. Ve 26. proměnil Poborský pokutový kop po zahrání hostí rukou. Ve 34. centroval z levé strany útočník Konstantinovič a jeho přihrávka skončila přesně na hlavě Volfa, který lehce zvýšil na 2:0.

Stejný hráč mohl v závěru poločasu přidat další gól, ale tentokrát se jeho hlavičkový pokus mezi tři tyče nevešel. V 54. byl faulován dobře hrající Fišer a následnou desítku proměnil opět Poborský. Tatran v této fázi svého protivníka jasně přehrával a stále si vytvářel nebezpečné šance.

To hosté stříleli pouze slepými a s tím, co šlo na bránu, si lehce brankář Frák poradil. Po hodině hry už bylo skóre čtyřbrankové, z přímého kopu se prezentoval Fišer. Ještě pohlednější standardku předvedl hostující Meduna a kosmeticky tak upravil na konečných 4:1.

V boji o čtvrté místo v tabulce získaly Podbořany velice důležité tři body.

Branky: 26. a 54. Poborský (obě z pen.), 34.Volf, 61.Fišer – 74.Meduna.

Žluté karty: 1:3, 100 diváků.

Podbořany: Frák – Fořt, Poborský, Sklenička, Kamír (81.Baša) – Uher, Fišer, Matějíčka (62.Špergl), Vágner (56.Parpel) – Konstantinovič, Volf

Nová Ves: Pompa – Novák, Turek, Souček, Holous – Hvězda T., Růžička, Hvězda R. (66.Jaroš), Meduna – Berousek (57.Dutil), Baláž