Fotbalisté odehráli třetí kolo turnaje. Tentokrát padalo hodně branek, ve všech duelech minimálně šest.

Peruc - Lenešice 3:7 (1:3)

Lenešice většinou dominovaly, ale střelecky se nenechali zahanbit ani „domácí" fotbalisté z Peruci.
Střelci: Jekula 2x, Kratina Vild 2x, Zomer, Sadílek, Juračka, Bauer
Rozhodčí: Holič

Zlonice - Postoloprty B 7:0 (1:0)

Postoloprtští nenavázali na dobrý výkon z minulého kola, naopak Zlonice oproti minulým kolům své příznivce střelecky potěšili, a tak utkání skončilo jednoznačně. První poločas tomu však nenapovídal. Zloničtí fotbalisté sice měli převahu, ale vstřelili jen jednu branku. V řadách rezervy pořádajících Postoloprt však fotbalová myšlenka vázla a když se k tomu v druhém poločase přidaly i chyby v obraně, výsledek byl zpečetěn. Za Zlonice skórovali 3x Demeter, 2x Špeta a po gólu Koukolíček a Švácha.
Rozhodčí: Jurečka

Chožov - Vrbno 0:8 (0:3)

Utkání se odehrávalo od začátku v režii hostů z Vrbna nad Lesy, kteří jsou zatím na turnaji suverénní a po třech kolech vedou tabulku druhé skupiny. Chožovští naopak v zápase téměř nebyli vidět a po zásluze prohráli. Za Vrbno dávali branky 3x Fousek, 2x Stálík, 2x Sýkora a jeden gól přidal Vošický.
Rozhodčí: Jurečka

Bečov - Tuchořice B 2:4 (1:2)

Narozdíl od ostatních utkání 3. kola Novostavby cupu, byl zápas mezi Bečovem a Tuchořicemi vyrovnaný. Už v prvním poločase ale hosté z Tuchořic naznačili, že budou střelecky produktivnější a odcházeli s jednobrankovým náskokem. I druhý poločas skončil stejným poměrem branek jako první, a tak se všechny tři body stěhují na konto Tuchořic.
Rozhodčí: Vysočanský

(zib)