Fotbalisté Postoloprt měli v utkání 1.B třídy v Meziboří celý první poločas více ze hry, přesto se do prvních slibných šancí dostali domácí hráči.

Obě sóla domácích útočníků dobře chytající Junek zlikvidoval a stejně neúspěšně proti osmaocenému brankáři dopadl na druhé straně i postoloprtský Richter.

První branka padla až ve 40. minutě, kdy si střílený pas Aleše Fridricha zpracoval Pokorný a poprvé rozvlnil domácí síť. Lekci z efektivity hosté dokonali v nastaveném čase první půle. Aleš Fridrich krásně trefil z 18 metrů přesně k tyči – 0:2.

Po přestávce se Postoloprtští zatáhli více do obrany a hlídali výsledek. Domácí do žádných vážnějších šancí nepustili, ale těm se přeci jen povedlo snížit v 61.minutě povedenou střelou z 20 metrů. Tlak domácích v závěru nepřinesl změnu skóre, ale změnu poměru sil na hřišti, protože po druhé žluté kartě za nesmyslné hraní rukou byl vyloučen postoloprtský Holoch.

Postoloprty vedou tabulku 1.B třídy o 6 bodů.

SFK Meziboří – Postoloprty 1:2 (0:2)