Fotbalisté lídra 1.B třídy FK Postoloprty ztratili v Souši tři body a dva vyloučené hráče, bratry Fridrichy.

Už v první minutě zápasu vychytal postoloprtský výborný brankář Junek penaltu za faul na Růžičku, kterou ovšem neproměnil domácí kapitán Vrána. Doslova kritickou byla pro hosty 33. minuta, ve které přišli o dva hráče, Dana a Aleše Fridrichovi, neboť oba dostali červenou kartu.

I když měl tým Souš B výraznější početní výhodu, těžko hledal recept na překonání postoloprtského valu, navíc skvěle chytal už zmíněný Junek. Zlom přišel až v 74. minutě, kdy se k balónu v dezorientované obraně dostal Růžička a propálil vše před sebou – 1:0.

Zápas poté poznamenalo ještě několik nevybíravých zákroků a faulů. Diváci nenechali na rozhodčím nit suchou. Výrazně přilévali olej do ohně vyloučení Fridrichové, kteří zápas komentovali s ostatními fandy Postoloprt. V rušném prostředí docházelo k vulgárním slovním výměnám fandů obou zúčastněných táborů.