Pátým kolem pokračoval přípravný turnaj na postoloprtské umělé trávě.

Předposlední kolo přineslo dvě vysoké výhry, body mají domácí Postoloprty, a také Černovice, které rozstřílely Tuchořice.

Domácí fotbalisté nastoupili proti Údlicím a po prvním poločase byl stav 1:1. Po přestávce se ale postoloprtští střelci ukázali v lepším světle a přidali ještě čtyři branky.

Domácí si díky výhře upevnili první pozici a v posledním kole je čeká v sobotu 6. března od 13 hodin souboj s Tuchořicemi. Údlice odehrají poslední utkání také v sobotu, ale od 15 hodin, s Černovicemi.

Údlice – Postoloprty
1:5 (1:1)

Branky Postoloprt: Richtr, Fleischman, Zíbrt, Kudry, Uhlík

Ve druhém utkání Tuchořice změřily síly s Černovicemi. První poločas skončil bez branek, ve druhém se ale Černovice nadechly ke střeleckým hodům. Nekompletní Tuchořice nakonec lovily míč ze sítě šestkrát, třikrát se trefil Dudek. Černovice tak v jediném utkání nastřílely stejně branek, jako zatím v celém průběhu turnaje.

Tuchořice – Černovice 0:6 (0:0)

V průběžné tabulce stále vedou domácí fotbalisté, kteří dokázali třikrát vyhrát, jednou remizovat a jednou odešli poraženi a na čele mají tříbodový náskok. Třináct branek dokázali nastřílet, šest dostat.

Druhé jsou Černovice, mají ale stejně bodů jako Tuchořice. Obě mužstva dvakrát vyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála. Skore Tuchořice je 9:16, Černovice mají kladné 12:9.

Poslední příčka zatím patří Údlicím, které vyhrály jen jednou a mají čtyři body.