K poněkud více změnám, než bývalo obvyklé, došlo v hráčském kádru A mužstva FK Postoloprty. To má za sebou úvodní zápas v I.A třídě. V sobotu 13. srpna doma nešťastně prohrálo s Ervěnicemi 2:3.

Během léta z A mužstva Postoloprt odešlo několik hráčů. Do Domoušic přestoupil Michal Lokajíček a hostovat tam bude také Jiří Uhlík. Velmi citelnou ztrátou je pro postoloprtský klub odchod Aleše Fridricha do Loun, ale na druhou stranu je to určitě hráč, který má kvalitu na vyšší soutěž, než je I.A třída.

Do Baníku Souš se přesouvá po hostování v Baníku Most Olda Zícha. Snad tam znovu nastartuje svoji hráčskou kariéru a časem se vrátí na druholigová hřiště. Do Středohoru Dobroměřice přestoupil po předchozím hostování Lukáš Radosta.

Naopak v Postoloprtech se objevilo několik nových hráčů. Z Baníku Souš přišla hned trojice hráčů – obránce Zdeněk Bartoš, středopolař Petr Antonů a útočník Tomáš Karlovec. Z FK Louny se vrací Zdeněk Kouba a také po ukončení dorosteneckého věku Filip Baník, který se velmi dobře uvedl v přípravných zápasech.

Návrat po zranění se nepovedl Mírovi Šubrtovi. V prvním přípravném zápase nastřílel Poleradům čtyři branky, ale hned v dalším po střetu s protihráčem utrpěl další zranění a tak jej diváci místo na hřišti budou vídat po nějakou dobu pouze v hledišti s berlemi.

Za Postoloprty v sobotu v mistrovském zápase nastoupili: Petr Junek – Kouba. Fridrich (66. Martin Junek), Holoch, Alberovský – Pour, Antonů (75. Zíbrt), Fleischman, Pechát – Baník (46. Bílý), Karlovec.

(krp, pk)