Fotbalisté Postoloprt porazili v sobotu v přípravném zápase Oldřichov divokým skóre 5:4. Čtyři branky domácích dal Petr Bohatý.

V prvním poločase postupně domácí získali herní převahu nad soupeřem, který je v minulé sezoně I.A třídy jako jediný obral doma o body, ale útočníci se předháněli v zahazování vyložených brankových šancí. V tom vynikal zejména Alberovský, jemuž může být omluvou jen to, že přece jen častěji hraje v obraně. Střelecké trápení protrhl chytrým lobem Bohatý, který tak začal své střelecké představení a do poločasu přidal druhou branku.

Začátek druhé půle zastihl naše hráče v nedbalkách a soupeř po chybách v obraně záhy srovnal na 2:2. Dokonáním hattricku strhl vedení na domácí stranu opět Bohatý, ale po trestném kopu těsně za hranicí vápna Oldřichov opět srovnal. Čtvrtý gól přidal do prázdné branky Alberovský a střelecky disponovaný Bohatý zanedlouho zvýšil na 5:3. Konečné slovo však ve zbytečně nervózním závěru patřilo soupeřům.

Postoloprty – Oldřichov 5:4 (2:0)

Branky Postoloprt: Bohatý 4, Alberovský