Doslova smršť zažili v Postoloprtech fotbalisté Březenecké Chomutov. Celý zápas sice o gól prohrávali, domácí měli více ze hry, ale že dostanou v posledních sedmi minutách hry čtyři branky, to asi čekal málokdo.

Domácí začali v duelu lépe, ojedinělé příležitosti Březenecké likvidoval Junek. Naopak domácí byli stále nebezpečnější, snahu v první půli korunoval ve 44. minutě Holoch, který z dvaceti metrů propálil vše, co mu stálo v cestě.

Také ve druhé části zápasu měli domácí více míč na svých kopačkách, šance ale neproměňovali. Vše se ale změnilo v 83., kdy se poprvé prosadil střídající Papežík, jenž zužitkoval krásnou kombinaci Zíchy a Poura.

Už o minutu později zvedali domácí ruce nad hlavu znovu, trefil se Poljič, šanci mu opět vytvořilo duo Pour – Zícha.

V 88. se ve zdecimované hostující obraně nejlépe zorientoval Papežík a zvyšoval už na 4:0, v 90. pak přidal i třetí zásah, když si dobře zpracoval centr a kličkou si položil hostujícího golmana – 5:0. Postoloprty jsou po výhře nad předposlední Březeneckou druhé v tabulce.

Postoloprty – Bř. Chomutov 5:0 (1:0)

Branky: Papežík 3, Holoch, Poljič.

ŽK 2:1, 80 diváků, sudí Novotný

Sestava Postoloprt: P. Junek – Fleischman – D. Fridrich (50. Alberovský), Kouba, Holoch – M. Junek, Zícha, A. Fridrich, Pour – Poljič, Bohatý (56. Papežík)