Utkání skončilo výsledkem 5:1 pro domácí. Hosté přitom nehráli úplně špatně, v první půli dokázali vyrovnat a v poločasové pauze ještě drželi hratelný výsledek 1:2 ze svého pohledu. Jenže po přestávce domácí rychle přidali tři góly a utkání bylo rozhodnuto.

Domácí se ujali vedení už v 8. minutě po rychlé akci z levé strany a pěkné přihrávce před bránu – 1:0. Postoloprtští pak zvýšili aktivitu a ve 23. Lukáš Papežík zaslouženě vyrovnal – doklepl do brány předchozí prudkou ránu Zíchy, kterou brankář jen vyrazil. Pak bylo skóre vyrovnané až do samotného závěru prvního poločasu, kdy domácí vstřelili ve 45. branku z přímého kopu – 2:1.

Po změně stran Bílina utkání rozhodla třemi brankami mezi 58. a 68. minutou.

Postoloprty jsou nyní v tabulce krajského přeboru dvanácté, jako nováček si nevedou v soutěži špatně. Příští zápas budou hrát doma proti celku Hrobců, který je pátý.

Bílina – Postoloprty 5:1 (2:1)

Branky: Kotěšovský 2, Záhradský 2, Katrenič – Papežík.

Rozhodčí Sejkora, diváků 150, žluté karty 2:4.