Jen bod mají z domácí premiéry fotbalisté Postoloprt. Ve vyrovnaném prvním poločase měli domácí mírnou převahu, největší šanci měl ve 28. minutě Petr Junek, který už obešel brankáře hostů, ale jeden z obránců ještě jeho šanci zlikvidoval. Práci měl ale také domácí brankář, největší příležitost Března v prvním poločase spálil Heřman.

Druhou půli otevřel dobře pro Postoloprty Zícha - 1:0. Zvýšit mohl Gutwald, ale balon poslal nad branku Března. Vyrovnání přišlo v 81. minutě, trefil se Kočan. Hosté pak ještě nastřelili tyč. Poslední šanci spálil domácí Pechát, a tak se body spravedlivě dělily.

Postoloprty - Březno 1:1 (0:0)

Branky: 56. Zícha 81. Kočan

Sestava Postoloprt: M. Junek - Fleischman - D. Fridrich, Kouba, Holoch (47. Gutwald) - Alberovský, Zícha, Pour (80. Poljič), Pechát - A. Fridrich, P. Junek (Bohatý)