Skore otevřel už ve 12. minutě hostující Pavlica. Domácí se v první půli prosadit nedokázali, a když v dalších minutách nedovolila ani postoloprtská obrana vstřelit hostům další branku, šlo se do kabin za stavu 0:1.

Vstup do druhé půle vyšel lépe naopak postoloprtským fotbalistům. V 53. vyrovnal Pour 1:1. Nadvakrát překonal po rychlém brejku golmana hostí. Domácím pak ale vůbec nevyšla část zápasu mezi 56. a 58. minutou. Nejprve se trefil chomutovský Kohout a poté i Sedlák 3:1. V 72. ještě zvyšoval Lácha - 4:1.

Od 79. minuty hrály Postoloprty přesilovou hru, červenou kartu dostal Slowik. Domácí toho sice využili, ale jen jednou, což na body už nestačilo. V 84. snižoval Papežík.

Účet zápasu uzavřel hostující Vintrlík, v 87. minutě dával na 5:2. Po výhře dohnal Chomutov v tabulce právě Postoloprty, oba týmy mají třináct bodů.

Postoloprty - AFK L. Chomutov 2:5 (0:1)

Branky: 53. Pour, 84. Papežík - 12. Pavlica, 56. Kohout, 58. Sedlák, 72. Lácha, 87. Vintrlík
Rozhodčí Zubr, 120 diváků, ŽK 1:3, ČK 0:1 (79. Slowik)

Sestava Postoloprt: Kurucz - Papežík, Fleischman, Barton, Pechát - Pour (55. Ploc), Holečka, Fridrich, Baník (72. Zíbrt) - M. Junek, D. Zícha