Blažim, která zatím jen jednou remizovala, se stala vítězem A skupiny na fotbalovém FK Postoloprty cup. Ve druhé skupině se konečné pořadí ještě tvoří.

Vrbno - Blažim 2:5 (1:2)

V přímém souboji o prvenství v A skupině byli lepší hráči Blažimi, kteří dosud pouze jedinkrát remizovali. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání na dobré úrovni. Oba týmy se prezentovaly technickou a vyzrálou hrou. Iniciativy se ujali hráči Blažimi, a také se dostali do dvoubrankového vedení. Do poločasového hvizdu pak už dokázali Vrbenští pouze snížit z pokutového kopu. Hned v úvodu druhého dějství navíc mohli hráči Vrbna i vyrovnat, ale to se jim z velké šance nepodařilo, a tak přišel trest. Na 3:1 zvýšili Blažimští a od té doby byl na hřišti prakticky jediný tým. Pátá branka vítězů pak byla ozdobena krásnými nůžkami do šibenice. Vrbno pak dokázalo korigovat z pokutového kopu, ale i přes další příležitosti už zůstal stav nezměněn. Blažim tak obsadila první místo ve skupině A a jejím semifinálovým soupeřem budou hráči Žiželic. Naopak na Vrbno čekají zatím s přehledem hrající Zlonice.
Branky: Fousek, Říha - Lechman 2, Stříbrný, Farták, Suvák

Výškov - Žiželice 0:2 (0:1)

Žiželičtí fotbalisté měli po celých devadesát minut mírnou převahu, kterou dokázali přetavit i ve dvě rozhodující branky po jedné v každém poločase. Výrazné šance si však nevytvářel ani jeden z týmů. Jak Výškov, tak Žiželice hrály především ve středu hřiště. Branky padaly až zpoza hranice velkého vápna. V prvním poločase se z přímého kopu střelou prosadil střelou po zemi Švejda a ve druhém pak podobně, ale tentokrát ze hry, uzavřel z 25 metrů na konečných 2:0 Kynzel. Žiželice si tak zajistily druhé místo v tabulce skupiny A turnaje FK Postoloprty cup a v semifinále se utkají s Blažimí. Výškov na své umístění i soupeře ještě musí čekat.
Branky: 0 - Švejda, Kynzel

Postoloprty B - Chožov 5:1 (3:0)

O osudu utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy se do tříbrankového vedení dostali hráči pořádajících Postoloprt zásluhou dvakrát skórujícího Pöschla a jednou se prosadivšího Poura. Rychlé vedení se odrazilo na důrazu hráčů Chožova, jejichž některé zákroky byly za hranicí pravidel, a tak se ve druhém poločase utkání spíše dohrávalo. Z rychlého protiútoku upravil na rozdíl čtyř branek Bohatý, na 4:1 pak snižoval Koubek a závěrečný účet stanovil hlavou domácí Kolár. Oba týmy na své soupeře a konečné umístění ještě musely čekat. Výsledky přineseme v úterý. 
Branky: Pöschl 2, Pour, Bohatý, Kolár - Koubek

Dan Zíbrt,
Martin Kurucz