Fotbalisté Postoloprt utrpěli v VII. kole druhou porážku v 1.A třídě. Přitom byli až do 20. minuty aktivnější a domácí nepustili za plovinu hřiště.

Ve 13. propásli největší šance, když Aleš Fridrich po samostatné akci neprostřelil brankáře Šubera, který si poradil i dorážkou Jakuba Richtera.

Ve 22. se poprvé radovali domácí, když prudký centr tečoval Březina. Za 2 minuty brankář Zajíc sice pokutový kop vyrazil, ale obránci pouze přihlíželi dorážce Jiřího Doška na 2:0. Postoloprtům se v těchto chvílích hra rozsypala jako domeček z karet, pouze ve 44. snížil Pokorný z pok. kopu za faul na Lokajíčka.

Do druhého poločasu provedli trenéři Postoloprt dvě změny a hosté začali náporem. Chybovali však v obraně a ve snaze zvrátit vývoj se dál hnali dopředu, ale jejich akce postrádaly přesnost. A domácí z rychlým protiútoků trestali. Postoloprty dohrály bez vyloučeného Petra Junka, který byl trochu přísně v 80. vyloučen po dvou žlutých kartách. Rozhodčí Habada, ŽK 4:4, ČK 0:1, 100 diváků.

H. Jiřetín – Postoloprty 5:1 (2:1)

Sestava: Zajíc – D. Fridrich – Holoch, Pokorný, Švigár – Lokajíček, Fleischman, A. Fridrich, Baláž (46. Strouhal – Alberovský (46. Junek)

(ms)