Vysokou výhrou skončil duel Postoloprt s Ledvicemi. Utkání, ve kterém padly čtyři branky, mělo jen dva střelce.

Domácí nastupovali k dalšímu utkání s odhodláním prolomit střeleckou nemohoucnost, která je provázela v prvních třech kolech. Hosté z Ledvic však nebyli jednoduchým soupeřem, jak by konečný výsledek mohl napovídat. Celý první poločas se hrál vyrovnaný fotbal, plný osobních soubojů, ale bohužel pro diváky, zejména ve středu pole.

Pomohlo vyloučení hostů

Žádné z mužstev si nedokázalo vypracovat brankovou příležitost, a tak se v Postoloprtech slavila první branka až ve 43. minutě. To k nádherné ráně ze dvaceti metrů napřáhl Lukáš Pour a nedal brankáři hostí Pohlovi žádnou šanci.

Nejdůležitějším momentem v počátku druhé půle bylo vyloučení hostujícího Forka, který se v 56. minutě po zbytečném faulu na půlce domácích nechal vyloučit. Než stačil trenér Viktorie Lom Kuzár přeskupit řady, aby reagoval na vyloučení, přišel trest. Martin Junek na půlící čáře vybojoval míč a posunul ho směrem na rozběhnutého Bohatého. Ten přesnou přihrávkou našel před odkrytou brankou Zíchu, který se nemýlil a zvýšil na 2:0.

O dvě minuty později, v 62. minutě, si oba hráči akci zopakovali tentokrát z levé strany a Zícha se zapsal do střelecké listiny znovu a bylo to 3:0. Hostům lze přičíst ke cti, že ani za tohoto stavu a v deseti hráčích zápas nezabalili, ale naopak se snažili výsledek korigovat. Dokázali si dokonce vytvořit i dvě vyložené šance. Obě však zmařil vynikající Petr Junek.

Domácí se díky útočným choutkám oslabených soupeřů dostávali do rychlých kontrů. Několik šancí přišlo vniveč díky skvělému brankáři Pohlovi, který nestačil jen na další povedenou střelu Poura, který v 82. minutě upravil na konečných 4:0. Po povedeném výkonu si tak domácí vybojovali zaslouženě první vítězství v letošní sezóně.

Postoloprty - Ledvice 4:0 (1:0)

Branky:Zícha 2, Pour 2
Sudí Holub, ŽK 1:3, ČK 0:1 (56. Fork), 150 diváků

Sestava Postoloprt: P. Junek - Fleischman - Alberovský (79. D. Fridrich), Poljič, Holoch - M. Junek, A. Fridrich, Zícha, Pechát (47. Kouba), Pour - Papežík (46. Bohatý)