V neděli 24. ledna odpoledne se v přípravném utkání na postoloprtském hřišti s umělou trávou představil tým z Podbořan. Domácí Postoloprty vyhrály 6:4, když za ně dal čtyři branky Papežík.

Po úvodním „oťukávání" šli v 15. minutě do vedení hosté, když se za obranou soupeře objevil podbořanský hráč a překonal Schöppa v brance Postoloprt. O tři minuty později ale bylo vyrovnáno, když si na střed hřiště navedl balón a přesnou střelou levou nohou zpoza pokutového území se trefil v útoku hrající gólman Junek. I když v prvním poločase měli míč na kopačkách více domácí, nebezpečnější byli hráči Podbořan, kteří byli schopni rychle se dostat za obranu svého soupeře. Odměnou za to jim pak byl druhý gól v síti domácích ve 30. minutě. Ve zbytku úvodního dějství už se žádné výraznější šance nezrodily, a tak šli do pomyslných kabin spokojenější hosté.

Podbořanští bojovali, nestačilo to

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté hrozili z protiútoků a rychlých akcí, kdežto domácí postupným útokem hledali způsob, jak se dostat za obranu soupeře. Asi zasloužené vyrovnání přišlo v 62. minutě, když se po faulu na Junka postavil k pokutovému kopu Holečka a nemýlil se. Podbořanští však i nadále srdnatě bojovali a nechtěli se naděje na vítězství vzdát. V 71. minutě se jim povedlo jít znovu do vedení. Rozhodující okamžiky utkání přišly mezi 75. a 80. minutou. Během této pětiminutovky totiž dokázal hned čtyři branky vstřelit domácí Papežík, který s přehledem využíval nabídky svých spoluhráčů, čím zcela zvrátil průběh utkání. Dobře hrající hosté už v závěru dokázali pouze zkorigovat, když se v 85. minutě trefil Míček. Domácí tak i ve druhém přípravném zápase zvítězili, tentokrát 6:4.

V sobotu 30. ledna od 13 hodin se Postoloprty představí na svém hřišti s umělou travou proti týmu SK Vraný a v neděli 31. ledna ve stejném čase domácí vyzvou v dalším přípravném utkání AFK Tuchlovice.