Poslední kolo měli na programu fotbalisté na turnaji FK Postoloprty cup. Už s předstihem zvítězil Výškov, před Lenešicemi, bronzovou příčku vybojovali domácí. Nejlepším střelcem turnaje pro celky z nižších soutěží se stal Michal Košín z Peruce, konta soupeřů zatížil dvanácti brankami.

Polerady - Líšťany 3:2 (2:2)

I přes deštivé počasí se sešlo několik příznivců obou týmů, kteří mohli sledovat již od samotného začátku zajímavé utkání. Na první gól se nemuselo čekat dlouho, hned po úvodní rozehrávce fotbalistů z Líšťan se z „ničeho" vyklubala krásná akce hostů a v první minutě se tak skóre změnilo na 0:1. V prvním poločase o zajímavé momenty nebyla nouze, diváci se dočkali dalších tří gólů a do kabin se odcházelo za stavu 2:2.

Druhý poločas jakoby hráči z Líšťan přestali hrát, na poslední a zároveň rozhodující gól zápasu se čekalo až do 75. minuty, kdy se po nepřehledné situaci v pokutovém území Líšťan „domácím" povedlo strhnout vedení na svou stranu.

Výsledek 3:2 vydržel až do konečného hvizdu rozhodčího, hráči týmu TJ Rozvoj Polerady se tak mohli radovat ze své poslední výhry v turnaji FK Postoloprty cup, díky které v něm obsadili 7. místo. Naopak hráči z Líšťan se propadli až na konečnou 9. pozici.

Vrbno - Chlumčany 0:0

V zápase, v němž se utkali hráči týmů TJ Vrbno nad Lesy a FK Chlumčany, mohli vidět diváci mnoho zajímavých momentů, a to na obou stranách.

První poločas se odehrával v defenzivnějším duchu, žádnému týmu se nepodařilo vsítit gól.

A podobně „plodný" byl také druhý poločas. Druhá půle mohla na diváka působit trochu zmateně, nepřesné přihrávky a střely hodně mimo.

Ačkoli se vyskytlo pár gólových situací, ani jeden z týmů jich nedokázal nijak využít, a tak se fotbalisté obou mužstev rozešli smírně bezbrankovým výsledkem, který domácímu týmu z Vrbna nad Lesy zajistil umístění na 5. místě a týmu FK Chlumčany místo šesté.

Postoloprty B - Peruc 7:4 (3:3)

Prvního gólu se dočkali ve 14. minutě hosté, kdy se trefil Michal Košín. Na vyrovnání však hráči Postoloprt nemuseli čekat dlouho, za dalších šest minut se dokázal poprvé v turnaji prosadit Michal Spatzal, který trefil branku i z ne moc příjemného střeleckého úhlu. Obrana domácích často propadávala, což bylo jejich největším problémem, důkazem byl další gól po necelé minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil Michal Košín. Ve 35. minutě se díky trefě Poura z přímého kopu domácí vrátili do hry a vyrovnali skóre na 2:2.

Do konce poločasu se za domácí trefil ještě ve 42. minutě Bránický, střelou z vápna, a za hosty pak ve 44. minutě Jakub Mašín. První poločas tak skončil remízou obou týmů 3:3.

Druhý poločas zápasu o třetí místo pokračoval v podobném tempu jako ten první. V 55. minutě se za tým hostů dokázal prosadit Miroslav Nechanický a tým Peruce byl tak o krok blíž k vítězství.

To by ale nesmělo být Petra Junka, který svým nasazením a vytrvalostí dokázal hostům do konce utkání nasázet čtyři góly, a sice v 58., 65., 72. a 75. minutě. Díky těmto brankám domácí fotbalisté Postoloprt odskočili hostům a díky celkovému skóre 7:4 si zajistili na svém turnaji třetí místo. Tým FK Peruc se po prohře s domácími Postoloprty umístil na místě čtvrtém.

Žatec C - Chožov 6:2 (3:1)

Žatec C měl převahu od prvních minut. Už ve 20. se prosadil Michal Provazník, úspěšný byl také ve 27., 43. a 55. minutě. Když se k němu dvakrát přidal Koucký, bylo o vítězi rozhodnuto. Za Chožov jen snižovali Koubek a Stránský.