V Postoloprtech startují o nadcházejícím víkendu hned dva dlouhodobé zimní fotbalové turnaje. V sobotu 19. ledna začne již 15. ročník turnaje O pohár firmy MH CIRUS, ve kterém se představí týmy hrající krajské soutěže od I.A třídy po oblastní přebor. Systémem každý s každým se utkají následující týmy: FK Postoloprty, FK Slavoj Žatec B, Sokol Tuchořice, SK Černčice, JZD Středohor Dobroměřice, SK Havran Kryry, TJ Sokol Březno a SK Strupčice.

Tři nejlepší týmy turnaje si odvezou finanční prémii. Vítěze budeme znát po odehrání sedmi kol v neděli 3. března.

Novostavby Žatec Cup 2013

Druhým turnajem, který startuje o tomto víkendu na postoloprtské umělé trávě, je turnaj Novostavby Žatec Cup 2013, kterým FK Postoloprty nabízí kvalitní zimní přípravu i mužstvům z okresních soutěží.

V tomto turnaji se utká 10 týmů z okresních soutěží okresů Louny, Most a Kladno. Mezi startujícími samozřejmě nechybí domácí FK Postoloprty B, který dále doplní FK Blažim, FK Peruc, Sokol Tuchořice B, TJ Vrbno nad Lesy, TJ Sokol Lenešice, SK Zlonice, Sokol Chožov, TJ Nové Sedlo a Sokol Bečov.

Mužstva jsou rozdělena do dvou základních skupin, kde se střetnou každý s každým. V nadstavbové části pak budou rozdělena podle výsledků do semifinálové skupiny a skupiny útěchy. Všechna mužstva si tak odehrají na umělé trávě v Postoloprtech sedm utkání.

Vítěze turnaje týmů z okresních soutěží budou fanoušci fotbalu znát v sobotu 9. března.

(ms)