Postoloprty si v další přípravě poradily s týmem Údlic

Postoloprty - Fotbalisté Postoloprt sice prohrávali, dokázali ale otočit vývoj utkání a radovali se nakonec z výhry 4:3. O víkendu sehrají další duel, přivítají Ostrov.

9.2.2016

FOTBAL - ilustrační snímek.Foto: Deník/ Václav Tauer

Nováček krajského přeboru, fotbalisté Postoloprt, změřil v dalším přípravném duelu síly s účastníkem I.A třídy z Údlic. Domácí se nakonec radovali z výhry 4:3.

Postoloprty - Údlice 4:3 (1:3)

Branky: 38. Ploc, 68. Papežík, 71. D. Zícha, 75. Baník - 20. Kučera, 25. Hašek, 36. Klíma
Sestava Postoloprt: Schöpp - Malecký, Fridrich, Barton, Pechát - D. Zícha, Holečka, Pour, O. Zícha, Papežík - Kouba, Baník, Ploc

První vážnější příležitost utkání sice přišla až ve 20. minutě, ale byla hned gólová. K překvapení domácích fandů se prosadil údlický Kučera, který si dobře naběhl na spoluhráčův centr z pravé strany a poslal svůj tým ranou z první do vedení. Pro hráče Postoloprt bylo ještě hůře o pět minut později. Druhou branku Údlic totiž vstřelil Hašek, který se po samostatné akci odhodlal ke střele z hranice pokutového území a jeho střela prošla přes clonícího obránce až za záda domácího brankáře - 0:2.

Špatný začátek

Údličtí byli po svých úvodních dvou brankách velmi při chuti a naopak domácí nebyli schopni najít na svého soupeře recept. Důsledkem toho byl třetí gól v síti Postoloprt. Ve 36. minutě se prosadil Klíma, jež v branku přetavil centr do pokutového území z pravé strany. Nečekané tříbrankové vedení hostů však netrvalo dlouho. Zpackaný poločas ze strany Postoloprt totiž alespoň mírně zachránil o dvě minuty později Ploc, který využil přesnou přihrávku , čímž zároveň stanovil poločasový výsledek na 1:3.

První patnáctiminutovka po změně stran nepřinesla žádné výraznější šance. Hrál se vyrovnaný fotbal, především ve středu hřiště. Od 60. minuty už ale bylo opět na co koukat. Nejprve se v příležitosti objevil domácí Kouba po centru na hranici velkého vápna, ale jeho střelu hostující gólman vyrazil. O chvilku později pak při závaru nedokázal skórovat domácí Holečka. V 68. minutě však zasloužené snížení ze strany domácích přišlo, když si pro míč po přetaženém centru doběhl Papežík, navedl si jej na střelu a z necelých dvaceti metrů mířil přesně - 2:3.

Role z prvního poločasu jako by se obrátily domácí byli více při chuti a byli všude, za což jim bylo odměnou vyrovnání hned v 71. minutě. Po bratrské spolupráci O. a D. Zíchy se prosadil druhý jmenovaný, který pronikl do pokutového území a tváří v tvář hostujícímu gólmanovi se nezmýlil a bylo vyrovnáno.

Postoloprtským hráčům to však nestačilo a už vůbec ne aktivnímu D. Zíchovi. Ten se o čtyři minuty později nebojácně prodral po levé straně, zatáhl míč až k brankové čáře a naservíroval jej na značku pokutového kopu Baníkovi, pro něhož už nebyl problém skórovat za domácí počtvrté - 4:3.

Druhý poločas Postoloprtům vyšel

Kdo by se domníval, že po gólové smršti domácích složí hosté zbraně, mýlil by se. V 80. minutě se ke střele z velkého vápna dostal Pěnička. Jeho dobře mířená rána však zamířila pouze do tyče branky domácích.

Ti na konci utkání hodně polevili, a tak se v 85. minutě dostal do další šance hostů Hašek, který si naběhl na centr až z vlastní poloviny, ale svou ranou stejně jako Pěnička trefil pouze tyč branky domácích. Pro Postoloprty nebylo ani druhé zvonění brankové konstrukce dostatečným varováním, a tak se ještě v 90. minutě dostal k postupu sám na brankáře hostující Rainiš. Jeho únik však zneškodnil Schöpp, který tak po změně stran uhájil čisté konto, a protože už se žádná další příležitost nezrodila, odešli z utkání dvou zcela odlišných poločasů vítězně hráči Postoloprt.

Další přípravné utkání sehrají postoloprtští fotbalisté opět doma, v sobotu 13. února přivítají od 15 hodin Ostrov.

Daniel Zíbrt

Autor: Redakce

9.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 18 000 Kč

Obsluha zemních a příbuzných strojů obsluha zemních strojů (řidiči,obsluha mobilních technologií na zpracování písků a recyklátů). Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Provozovny firmy - pískovny Selibice,Vysočany,Seník, dílny Postoloprty, Zodpovědnost, kladný vztah k práci a povinnostem, technická zdatnost, kladný vztah ke strojům a zařízení, morální bezúhonnost, flexibilita, Více jak vzdělání je důležitý kladný vztah kr práci, řidičské oprávnění sk. C, případně strojní průkaz - vše je možné absolvovat při zaměstnání, Více jak jazyková vybavenost je důležitá lidská nekonfliktnost pro práci v kolektivu, loajalita., Osobní ohodnocení, prémie za kvalitní práci, kontakt: ana.elsnic@elsnic.com. Pracoviště: Písky - j. elsnic spol. s r. o., Borovského, č.p. 329, 439 42 Postoloprty. Informace: Hana Elsnicová, +420 415 783 506.

Výroba - Výroba Strojní inženýři a projektanti 23 000 Kč

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři konstruktér výpočtář (FEM). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Husova 402 Louny, Náplň práce:, vývoj a konstrukce nových železničních vagónů, případně jejich přestaveb , příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení, zpracovánání pevnostních výpočtů analýzou FEM vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobků, Požadujeme:, vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta), znalost technického kreslení (konstruování ve 2D, 3D SolidWorks), znalost základů pevnostních analýz, časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost , , příspěvek na stravování a další benefity, motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti , , kontakt: email: hana.krepcikova@legios.eu. Pracoviště: Legios loco a. s.-pracoviště louny, Husova, č.p. 402, 440 01 Louny 1. Informace: Hana Krepčíková, +420 601 390 612.

Výroba - Výroba Tiskaři 18 000 Kč

Pracovníci přípravy tisku obsluha stroje na lepení knižních vazeb. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Myslbekova 2383, Hledáme nového kolegu do našeho týmu v moderní tiskárně. Náplň práce: Obsluha stroje na lepení knižních vazeb. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Pestrá práce, příjemný kolektiv i prostředí. Pokud hledáte stabilní dlouhodobé zaměstnání přímo v Lounech s perspektivou růstu je tato nabídka právě pro Vás! V případě dobrých výsledků růst mzdy jistý. Nástup dle dohody. Vše zaučíme., kontakt: petr.berg@carter.cz. Pracoviště: Carter\reproplus s.r.o. - provozovna louny, Myslbekova, č.p. 2383, 440 01 Louny 1. Informace: Petr Berg, +420 603 517 898.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě pomocný dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Tatinná 60, 438 01 Bitozeves, areál Yanfeng Cais, krátkodobé zaměstnání, požadujeme pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu, zručnost, spolehlivost, dodržování pracovních postupů, kontakt: 775588928 od 6,00 do 12,00 hod, pros@ospro.cz. Pracoviště: Delta invest job o.z., pracoviště yanfeng cais, Průmyslová, č.p. 1060, 438 01 Žatec 1. Informace: Miroslav Pros, +420 775 588 928.

Modlany - Louny (v modrém) 0:2
46

Tipliga čtenářů Deníku

Rozumíte fotbalu? Hrajte TIP ligu o televizi a sud piva!

-

„Kováč byl srdcem týmu, těžko ho nahradíme,“ ví podbořanský asistent Harag

Podbořany /ROZHOVOR/ - Podbořany chtějí potvrdit výkonnostní vzestup. Podle asistenta hlavního kouče Lukáše Haraga je velmi důležité pořád pracovat.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

-

Gambrinus vylepšil fotbalistům v Lomu posezení

Lom – Po fotbale žízeň a do ruky Gambrinus. Tohle spojení se vyplatilo fotbalovému klubu SK Viktoria Lom. Místní oddíl se totiž přihlásil do soutěže od Gambrinusu Kopeme za fotbal, ve které nakonec místní dosáhli na třicetitisícovou odměnu.