O víkendu byl rozehrán na umělé trávě v Postoloprtech tradiční zimní turnaj. Do bojů zasáhl také divizní Slavoj Žatec, který v předehrávce narazil na domácí fotbalisty.

Postoloprty - Žatec 0:3 (0:1)

Mužstvo ze Žatce bylo v duelu favoritem, ale obraz hry tak přesvědčivý nebyl. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale po chybě obrany Postoloprt se přece jen Žatečtí dostali do vedení. Ve druhé polovině tak pohledný fotbal k vidění nebyl. Postoloprtským hráčům začaly docházet síly, a to se odráželo na celém obraze hry. Žatečtí tedy do konce utkání přidali ještě dvě branky, a tak první tři body turnaje směřovaly na jejich konto.
Branky: 0 - Klinec 2, Vlk

Kryry - Černčice 8:1 (4:1)

Druhé utkání turnaje svedlo tým ze zadních pozic A třídy s týmem z čela tabulky B třídy. Kdo by však očekával vyrovnané dění, byl by na omylu. Kryrští fotbalisté od začátku utkání předváděli dobrý fotbal směrem dopředu. A když svou nedůslednost v obraně nebyli schopni hráči Černčic odbourat, byl z toho jednoznačný výsledek ve prospěch Kryr.
Branky: Gregor 3, Sýbek 3, Grzywacz, Kohout - Izera

Domoušice - Dobroměřice 0:0

Vcelku pohledné utkání nabídlo pěkný fotbal, ale ten se hrál pouze ve středu hřiště. Ani jeden z týmů nepustil soupeře do vážnější situace, a tak za zmínku stojí snad jen břevno z 80. minuty. Ocenit je třeba dobrou práci obou obran. Na druhou stranu je třeba podotknout, že na útočné fázi budou obě mužstva muset ještě v zimní přípravě zapracovat.

Strupčice - Tuchořice 2:2 (1:1)

V posledním utkání prvního kola turnaje MH Cirus mohli diváci sledovat kvalitní fotbal z obou stran. O všechny čtyři branky utkání se postarali pouze dva muži, když v prvním i druhém poločase skóroval jak strupčický Gregor, tak Šidlof z Tuchořic. Je třeba podotknout, že obě branky Tuchořic padly z pokutových kopů, ale výsledná remíza byla pro oba celky zasloužená

Daniel Zíbrt