Dobroměřice vysoko prohrály, Domoušice o gól doma také podlehly, jediné Kryry o víkendu v I.A třídě braly body za vítězství nad Duchcovem.

Kryry zajížděly na půdu Duchcova, který hraje ve spodních patrech tabulky. Po poločase 1:1 se ve druhé půli hosté zlepšili a přehráli nakonec celkem bez problémů Duchcov. Kryry jsou po patnáctém kole na čtvrté pozici I.A třídy a mají osmadvacet bodů, pořád jsou v boji o postup.

Třetí Spořice mají jen o bod více, devětadvacet, druhá Bílina třicet a lídr tabulky Strupčice jedenatřicet, tedy jen o tři více než Havrani.

Duchcov – Kryry 1:4 (1:1)

Branky Kryr: Zelinka, PláničkaJ. Jarolím, M. Jarolím

Domoušice jsou po prohře doma 0:1 s třetími Spořicemi na šestém místě s dvaadvaceti body. Na pátý Oldřichov ztrácejí jediný bod, stejně tak tomu je ale i na sedmém místě, také Březnu chybí na fotbalisty Domoušic jen bod.

Domoušice – Spořice 0:1 (0:1)

Vysoko 1:6 prohráli ve Strupčicích, které jsou v tabulce I.A třídy první, fotbalisté Dobroměřic. Jedinou branku hostů dal Plachý. Přitom ještě v poločase vypadal výsledek nadějně, hosté prohrávali o jednu branku. Dobroměřicím patří až dvanáctá příčka, mají patnáct bodů, o jeden méně než jedenáctý tým. Kopisty třináct, poslední Ledvice mají jedenáct.

Strupčice – Dobroměřice 6:1 (1:0)

Branka Dobroměřic: Plachý