Už jen jediný zápas zbývá dohrát týmům z okresu Louny v I.A třídě. A jak si vedly týmy z regionu v I.A třídě a I.B třídě?

I.A třída

Nejlepším týmem z okresu jsou v I.A třídě Postoloprty, které až do závěru soutěže hrály o prvenství. Nakonec jsou druhé se 47 body, vítězné Březno má jen o jediný bod více. Páté končí Dobroměřice, které nasbíraly 38 bodů.

Další dva celky z okresu budou ještě dohrávat. Duel Kryry Domoušice se má hrát v sobotu 22. června od 17 hodin. Prozatím jsou Domoušice desáté, mají 26 bodů a ještě se mohou posunout. Stejně tak Kryry, které jsou dvanácté s 22 body.

Víkendové výsledky:
Domoušice - L. Chomutov 1:5 (1:2)
Březno  -Kryry 3:1 (1:0)
Duchcov - Dobroměřice 3:3 (1:1)

I.B třída

Tuchořice jsou králem okresu v krajské I.B třídě, a to i přesto, že v závěru vysoko prohrály. Jsou v konečné tabulce třetí se 44 body. Čtvrtý skončil Žatec B se 41 body, šestá zakončila soutěž Velká Černoc se 34 body. Jedenácté skončilo Blatno s 29 body, které podruhé za sebou dostalo pořádný příděl, dvanácté Louny B s 28 body.

Víkendové výsledky:
Černovice - Louny B 1:3 (1:0)
Obrnice - Tuchořice 7:2 (4:0)
V. Černoc - Strupčice 5:1 (3:1)
Lom - Blatno 9:1 (4:1)
Žatec B - Údlice 6:2 (3:1)

A kdo postupuje a sestupuje? Zatím není úplně jasno. Z A i B třídy má právo určitě vítěz, což jsou Březno a Obrnice. O dalším se ale rozhodne podle vyšších soutěží, podle toho se bude hlavně sestupovat, počty zatím nejsou úplně jasné, navíc jsou na programu ještě nějaké dohrávky, které mohou rozhodnout. Některé týmy také vyšší soutěže nemusí chtít přihlásit.

O přesném vývoji postupů a sestupů budeme čtenáře informovat po vyjasnění.

Fotbalová tabulkaFotbalová tabulka