Bř. Chomutov - Louny B 1:4 (0:1)

Proti Březenecké otevřel účet utkání lounský Zomer ve 38. minutě, další branku pak přidal v 50. V lounském dresu se trefili ještě v 61. Pecinka a v 67. Kyncl. Když už Louny vedly 4:0, byl navíc v 72. minutě vyloučen za úder loktem hráč soupeře, hosté tak kontrolovali závěr zápasu. Domácí dokázali v deseti už jen korigovat, jejich jedinou branku dal v 76. Špicar. Louny B jsou po čtyřech kolech v tabulce I.A třídy čtvrté s devíti body, mají tedy stejný zisk jako zatím první Ervěnice.

Podbořany - Klášterec 9:1 (6:0)

Po nevydařeném začátku soutěže si podbořanští fotbalisté proti Klášterci pořádně spravili chuť. Svoji první výhru v sezoně vylepšili pěknou golovou nadílkou. Čtyřikrát se trefil Volf, dvakrát Jančík a Vignát, jednu branku přidal Sklenička. Po poločase 6:0 se nakonec domácí radovali z výhry 9:1, jediný úspěch hostů zaznamenal ve druhé půli Mařík. Díky výhře se Podbořany odpoutaly od dna tabulky I.A třídy a prozatím jsou na jedenácté příčce.

Dobroměřice - Obrnice 3:0 (1:0)

Ač vypadá výsledek Dobroměřic jednoznačně, museli domácí o body bojovat do posledních minut. První branku sice domácí vstřelili už v 10. minutě, trefil se Reh, pak se ale dlouho skore neměnilo a domácí se pořád museli o výhru obávat. I když od 54. minuty hráli hosté v deseti, nedařilo se Dobroměřicím pojistit výhru dalším gólem. Trefil se až v 87. Lazarik, a pak v 90. Šebek. Po čtyřech kolech jsou Dobroměřice desáté s pěti body.

Březno - Domoušice 4:2 (2:0)

Na čtyři branky domácích (Jelínek, Heřman, Polka a Padrman) dokázali fotbalisté Domoušic odpovědět jen dvakrát. Ve 47. se trefil Bartko a v 57. korigoval Zlatohlávek. Domoušice jsou v tabulce šesté, mají za dvě výhry a dvě prohry šest bodů.