Klášterec – Dobroměřice 2:3 po PK (2:2)

Lépe do utkání vstoupili domácí, v 16. minutě skoroval Mařík, ve 28. navíc zvýšil náskok Klášterce Škultéty. Až poté se probudili také střelci Dobroměřic, ve 30. snižoval Sochor, ve 37. Šebek. A protože ve druhé půli žádná branka nepadla, musely o vítězi rozhodnout penalty. V rozstřelu byly šťastnější Dobroměřice, do tabulky si tak připsaly dva body a jsou po pěti kolech sedmé se sedmibodovým ziskem. Na kontě mají tři výhry a dvě prohry.

Domoušice – Podbořany 0:2 (0:2)

Hodně rychlou „facku" dostali fotbalisté Domoušic od Podbořanských. Už ve 2. minutě dával na 0:1 Volf, ve 4. navíc na 0:2 rychle zvýšil Sklenička.
Opaření domácí nedokázali do konce první půle odpovědět, po přestávce navíc šli do deseti. Golman Kousek totiž při likvidaci šance hostů ve 47. minutě vyběhl z vápna a zahrál rukou. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce ale už žádná branka nepadla, a tak tři body směřují do Podbořan. Podbořany vyhrály v sezoně zatím teprve podruhé, mají šest bodů. Domoušice po pěti kolech šest za dvě výhry a tři prohry.

Louny B – Údlice 2:4 (0:2)

Rezerva Loun, přestože byla posílena o několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za áčko, nestačila na třetí Údlice. Hosté udeřili v závěru první půle, když skorovali ve 41. a 44. minutě Rajnyš a Hašek. Domácí sice dokázali srovnat, v 51. se radoval Vážný a v 53. Zomer, pak ale opět v několika minutách naděje na body zhasla. V 74. se z pokutového kopu trefil opět Rajnyš, v 78. zopakoval svůj úspěch také Hašek. Louny B jsou v tabulce I.A třídy po pěti kolech na šesté pozici s devíti body. Mají na kontě tři výhry a dvě porážky, jednu z nich právě proti Údlicím.

Fotbalová tabulka