1. FC Spořice – Louny B 3:5 (1:1)

Jako na houpačce si museli připadat diváci tohoto zápasu. Lounský Zomer otevřel skore ve 20. minutě, ve 45. vyrovnal Vlček. V 55. vrátil Kyncl vedení na stranu Loun, v 57. opět vyrovnával Eiselt. Pak se dokonce domácí ujali vedení v 82. po úspěchu Slajchrta, Louny stihly ale ještě nejen vyrovnat (v 86. Zomer), ale také vstřelit vítěznou branku. V 90. se trefil Kyncl, pátou pojistku pak přidal ještě Zomer svým třetím golem v utkání.

Domoušice – Bř. Chomutov 7:2 (2:1)

Sedm branek dokázali nastřílet fotbalisté Domoušic do branky Březenecké Chomutov. Skore otevřel v 19. Uhlík, stejný hráč ho poté v 89. také uzavřel. Mezitím se trefili čtyřikrát Faltus, jednou z pokutového kopu, jednu branku přidal také Zlatohlávek. Za hosty byli úspěšní Myšička a Svoboda. V zápase se také dvakrát červenalo, hosté hráli od 45. minuty bez Butaše, domácí od 55. bez Kuncla.

Podbořany – Strupčice 5:0 (1:0) 

V první půli padla jen jediná branka z kopačky domácího Poborského v 8. minutě. Ve druhé už ale domácí ovládli hřiště, trefili se Kalanin, Sklenička, Gregor a ještě jednou Poborský. Od 77. minuty hrály Podbořany v deseti, červenou kartu viděl Vignát.

Dobroměřice – Ervěnice 4:2 (2:2)

Hosté se ujali vedení sice už v 1. minutě po střele Ametiho, domácí ale nakonec nasázeli do branky Ervěnic čtyři branky. Úspěšní byli dvakrát Holeček a po jedné trefě přidali Csonka a Pšigrocký. Za hosty už jen korigoval opět Ameti.

Fotbalová tabulka