Dvě výhry a dvě prohry zaznamenali zástupci okresu Louny ve fotbalové I.A třídě. Za tři body se radovaly Louny B a Dobroměřice, bez bodu naopak zůstaly Domoušice a Podbořany.

Louny B - Obrnice 4:2 (2:1)

Skore otevřel v 15. minutě lounský Zomer,ve 42. zvyšoval náskok domácích Martin Němec. Hosté dokázali v poslední minutě první půle sice ještě snížit zásluhou Zaspala, ve druhé půli ale Zomer dalšími dvěma zásahy rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Lounech. Za hosty jen korigoval Berki. Rezerva Loun je v tabulce I.A třídy pátá, na kontě má šest výher a čtyři prohry.

Strupčice - Dobroměřice 1:2 (1:1)

Dobroměřice se proti poslednímu celku soutěže dostaly do vedení už v 7. minutě, dobře mířil Šebek. Domácí ve 37. vyrovnali zásluhou Tichého. O zisku tří bodů pro hosty pak rozhodl v 79. minutě Maliňák. Dobroměřice jsou po deseti kolech čtvrté se sedmi výhrami a třemi ztrátami.

Bř. Chomutov - Podbořany 2:0 (2:0)

Podbořanští fotbalisté sice otevřeli skore, ve 22. minutě se trefil Jančík, jenže do vlastní branky. Domácí pak kontrolovali utkání a pojistku přidali ve 42. minutě, úspěšným střelcem byl Holub. Podbořany jsou v tabulce I.A třídy prozatím deváté.

Údlice - Domoušice 1:0 (0:0)

O zisku tří bodů pro domácí rozhodl v 71. minutě přesnou trefou Hakl. Domoušice nedokázaly odpovědět, a tak v tabulce jsou sedmé s pěti výhrami a pěti ztrátami.

Fotbalová tabulka