Předposlední podzimní kolo odehráli fotbalisté také v I.A třídě. Ze tří bodů se radovaly Dobroměřice, které jsou aktuálně čtvrté, v derby uspěla rezerva Loun, které patří v tabulce pátá příčka. Bez bodu naopak jsou Domoušice a Podbořany. Podbořany se tak nevzdálily spodku tabulky, jsou aktuálně dvanácté. Fotbalisté Domoušic mají o dva body více a prozatím jim patří devátá příčka.

Louny B - Domoušice 3:0 (1:0)

Rezerva Loun, posilněná o několik hráčů A týmu, si poměrně lehce poradila s Domoušicemi. Už v 7. minutě skoroval Minařík, po změně stran pak ve 48. přidal další branku Jantoš a účet utkání uzavřel v 63. minutě lounský Kyncl. Louny B jsou po dvanácti kolech v tabulce I.A třídy na pátém místě. Na kontě mají osm výher a čtyři prohry, na třetí místo jim chybí jediný bod. Domoušice jsou průběžně deváté, mají čtrnáct bodů. Prozatím pětkrát vyhrály a sedmkrát prohrály, situace ve spodní čísti tabulky je hodně vyrovnaná. Vždyť předposlední Obrnice mají jen o tři body méně.

Údlice - Dobroměřice 1:3 (1:2)

Fotbalisté Dobroměřic udeřili proti Údlicím už v 1., a pak ve 44. minutě. Nejprve se trefil Holeček, poté Maliňák. Domácí jen korigovali v 39. minutě zásluhou Hakla. Konečnou podobu dal výsledku v 88. minutě hostující Lazarik, Dobroměřice si tak připsaly už deváté vítězství do tabulky. V té jsou Dobroměřice čtvrté, jen třikrát prohrály.

Ledvice - Podbořany 2:0 (1:0)

Domácí šli do vedení ve 20. minutě zásluhou Mleje. Podbořanským fotbalistům, kteří do Ledvic odjeli jen s jediným náhradníkem, se nepodařilo vyrovnat, naopak v 90. pojistil tři body pro domácí Baran. Závěr duelu sehráli hosté v deseti, v 86. minutě totiž viděl červenou Csorosz. Rozhodčí ho poslal předčasně ze hřiště za faul při vyložené šanci Údlic. Podbořany jsou po dvanáctí kolech v tabulce I.A třídy až dvanácté, mají také dvanáct bodů. Dosud osmkrát prohrály a čtyřikrát vyhrály.

Fotbalová tabulka