Zatím na jedničku s hvězdičkou vychází start sezony fotbalistům Dobroměřic. Vedou I.A třídu, ve třetím kole naplno bodovali v Obrnicích. Naopak nevydařený vstup do podzimních bojů mají Louny B, které prozatím jen jednou uspěly po penaltovém rozstřelu, dva body získaly v derby duelu s Postoloprty.

Dobroměřice tentokrát zajížděly do Obrnic a už ve 21. minutě vyhrávaly 2:0, pak sice nechaly domácí vyrovnat, v 75. minutě ale Ondřej Matyáš svou druhou brankou v utkání rozhodl o tom, že tři body poputují na Lounsko. Dobroměřice vyhrály už podruhé, v tabulce mají ale i jednu prohru. Šest bodů a skore 7:3 jim stačí k průběžnému prvnímu místu v tabulce I.A třídy. Stejný bodový zisk ale mají ještě Obrnice, Březno a Ervěnice.

Šesté jsou po třech kolech I.A třídy Domoušice. Ty mají dvě výhry a jednu prohru, ale „jen" pět bodů, protože poslední zisk nad Chomutovem byl pouze dvoubodový, za výhru v penaltovém rozstřelu. V základní hrací době týmy nevstřelily žádný gól, na penalty byli úspěšnější fotbalisté Domoušic.

Body dělil penaltový rozstřel

Osmé jsou prozatím Postoloprty, které tentokrát vybojovaly jen bod. Dva z utkání, které také rozhodoval penaltový rozstřel, mají Louny B, pro které to byl první bodový zisk v sezoně. Za Postoloprty se trefili Oldřich Zícha a Papežík, za rezervu Loun dvakrát Kyncl, poprvé přitom z penalty.

Louny B jsou po třech kolech zatím předposlední se dvěma body. Dvě první utkání Lounští ztratili, skore mají 4:6.

Dvě výhry mají na svém kontě fotbalisté Podbořan, přesto jsou až dvanáctí. A to proto, že jejich zisky jsou v obou případech „jen" dvoubodové, dvakrát vyhráli na penalty. A jednou prohráli. Ve třetím kole Podbořany v základní hrací době remizovaly 1:1 s Údlicemi, trefil se v jejich dresu Patrik Grzywacz, úspěšnější ale byli podbořanští fotbalisté v penaltovém rozstřelu.

Fotbalová tabulka