Skupina B

Oldřichov - Kozly 8:2 (4:1)

Ani ve čtvrtém zápase sezony Kozly neochutnaly výhru, v tabulce jsou poslední s nulovým ziskem. Proti Oldřichovu se v 10. minutě trefil Petr Vrba a v 82. korigoval Daniel Vorel, soupeři se ale radovali osmkrát. Z toho pětkrát byl úspěšný Pavel Sedláček.

Skupina C

Lom - Žatec B 8:2 (4:1)

Už v 6. minutě rezerva Slavoje prohrávala, nakonec inkasovala osmkrát. Třikrát se v dresu Lomu trefil Jaroslav Hrubý, Žatec dokázal odpovědět jen dvakrát. Ve 28. mířil přesně Provazník, v 52. z penalty Havelka. Rezerva Žatce je v tabulce C skupiny poslední, ve třech duelech zatím ani jednou nedokázala bodovat a podobně jako A tým se trápí.

Tuchořice - Vroutek 2:1 (0:0)

Dramatické derby až do posledních minut viděli diváci v Tuchořicích. Po bezbrankovém prvním poločase se ve druhé půli postaral o vzrušení nejprve v 66. minutě hostující Umlauf. Za podražení zezadu viděl druhou žlutou, a tím pádem i červenou. První branka padla až v 74. minutě, radoval se domácí Tománek. Oslabení hosté se ale nevzdali a v 78. vyrovnal Pavelka. O vítězství Tuchořic nakonec rozhodl až v 87. minutě Plánička. Tuchořice jsou v tabulce I.B třídy na desáté pozici, mají odehrané tři zápasy a na kontě tři body, právě z vyhraného duelu s Vroutkem. Vroutek má po čtyřech zápasech bodů šest a zatím mu patří sedmá pozice.

Vejprty - Kryry 5:1 (3:1)

V 10. minutě sice dostal Kryrské do vedení Marek Břečka, ze strany hostů to ale bylo vše, co předvedli. V dalším průběhu zápasu už se mezi střelce zapisovali jen domácí hráči, celkem pětkrát. Nejúspěšnější byl Radek Černý, který rozvlnil síť Kryr třikrát. Kryry v sezoně prohrály poprvé, v tabulce mají jinak tři výhry a za devět bodů jim patří prozatím třetí příčka.

Fotbalisté Nového Sedla měli volný los. 

Fotbalová tabulka

Fotbalová tabulka