První Kryry, třetí Nové Sedlo, šesté Tuchořice, osmý Vroutek, desátý Žatec B a třinácté Kozly. Takové je postavení týmů z okresu Louny v tabulce I.B třídy kolo před koncem podzimní části.

V předposledním kole podzimu získali tři body fotbalisté Nového Sedla a Kryr, bez bodu naopak zůstali hráči Žatce B, Vroutku, Tuchořic a Kozlů.

Kozly - Dubí 1:2 (1:0)

Poslední celek B skupiny Kozly doma proti Dubí dlouho vedl. Už v 17. minutě se trefil domácí Vorel, a když se ve 43. minutě nechal vyloučit za opakované nadávky rozhodčímu hostující Karrmann, zdálo se, že body zůstanou v Kozlech. Jenže, hosté nejprve i v deseti v 63. minutě srovnali zásluhou Doubka a v 80. dokonce přidali vítězný gól. Branku Dubí vstřelil Solar.

Vyrovnat už domácí nestihli, naopak šli také do deseti, když v 85. minutě viděl červenou kartu za hanlivé výroky na adresu sudího Bandry. Kozly jsou po jedenácti odehraných zápasech na třináctém, posledním místě B skupiny. Na kontě mají sedm bodů za tři výhry a osm porážek. Na dvanácté Rovné a jedenáctý Straškov ale ztrácejí pouze dva body.

Vejprty - Nové Sedlo 3:4 (1:1)

Domácí šli do vedení ve 12. minutě po trefě Hudce, hostující Jakub Černý ale vyrovnal už ve 24. minutě. Pořádné drama se pak rozpoutalo od 73. minuty. Nejprve Jiří Jarolím v dresu Nového Sedla poslal do vedení hosty, v 81. ale Radek Černý opět srovnal. O minutu později byl však znovu úspěšný Jarolím, ani toto vedení ale nebylo konečné. Vejprty srovnaly zásluhou Radka Černého v 86. minutě. Jen o minutu předtím došlo k vzájemnému vyloučení, když domácí Keil šel předčasně pod sprchy za úder do hrudníku protihráče a hostující Holák zase za úder do soupeřových zad. O konečné výhře hostů v emotivním závěru pak rozhodl, v 88. minutě, kdo jiný než Jiří Jarolím.

Nové Sedlo, nováček I.B třídy, je v C skupině po jedenácti odehraných zápasech na třetí pozici. Na kontě má sedm výher a čtyři ztráty, což tamním fotbalistům vyneslo prozatím dvacet bodů.

Kryry - Žatec B 7:0 (2:0)

V okresním derby měli jasně navrch favorizovaní fotbalisté Kryr, kteří vedou tabulku C skupiny s náskokem jednoho bodu před Kopisty. Žatec má po jedenácti zápasech pouze dvanáct bodů a je prozatím desátý se čtyřmi výhrami a sedmi prohrami. Na předposlední Chomutov má náskok pouhé dva body, tabulka je hodně vyrovnaná ale i směrem vzhůru.

V duelu Žatce a Kryr se skore otevíralo už v 9. minutě, z pokutového kopu byl úspěšný domácí Míček. Druhá penalta proti Žatci se zahrávala už ve 29. minutě, kdy byl vyloučený za dvě žluté karty, vždy za faul, hostující Vořechovský. A i Svída byl úspěšný. Ve druhém poločase už si domácí fotbalisté otevřeli proti rezervě Žatce střelnici. V 51. se radoval Míček, v 67. Břečka, v 79. Sekáč, v 88. opět Svída a v 89. Martin Beránek.

Ervěnice - Vroutek 4:0 (2:0)

Ervěnice poměrně hladce přehrály v tabulce osmý Vroutek. V 15. minutě otevřel účet utkání domácí Niš, v 36. a 51. se trefil Wittman a poslední čtvrtý gól domácích dával Haviar.

Vroutek má prozatím v tabulce čtrnáct bodů za pět výher a sedm proher. Ve vyrovnaném středu tabulky ztrácí na šesté Tuchořice dva body a na desátý Žatec má naopak náskok také pouze dvou bodů.

LoKo Chomutov B - Tuchořice 7:0 (2:0)

Tuchořice si z Chomutova vezou vysokou prohru, v tabulce C skupiny jsou aktuálně šesté. Za domácí skorovali ve 23. Vondráček, ve 40. Tichý, v 58. znovu Vondráček, v 83. Čermák, v 84. Tichý, v 85. Kalčev a v 88. přidal třetí zásah opět Vondráček. Hosté dohrávali v devíti. Už v 56. minutě dostal za nakopnutí protihráče červenou golman Spodniak, v 86. pak šel do sprch, po druhé žluté za faul, Hoferica.

Fotbalová tabulkaFotbalová tabulka