Do finále už se blíží fotbalová I.B třída. Na čele skupiny C má Vroutek dvě kola před koncem soutěže náskok čtyř bodů před Kláštercem.

Vroutek nastoupil v okresním derby proti Tuchořicím. Skore otevřel domácí Klíč už v první minutě. Ve 36. srovnal Volkman, Vroutek šel ale znovu do vedení zásluhou Heince. V 72. ale opět vyrovnal Orság. V penaltovém rozstřelu pak byli šťastnější domácí, na prvním místě mají 57 bodů.

Druhý Klášterec má 53 bodů, ztratil v Blažimi. Prohrál 2:3, také po penaltovém rozstřelu.

Kryry prohrály v Meziboří 1:2, jediný gól hostů dával v 62. minutě Nítek. Tři body slaví Nové Sedlo, které porazilo 4:2 rezervu Ervěnic. Fotbalisté Nového Sedla jsou zatím sedmí, Blažim je osmá, Tuchořice osmé a Kryry čtvrté.