Kozly - Straškov 3:2 (0:0)

Teprve druhou výhru v sezoně si připsaly Kozly. Straškov sice vedl o dvě branky, pak ale předvedl střeleckou smršť Daniel Vorel. Poprvé se trefil v 78. minutě, pak v 82. a naposledy v 90. a zajistil tak tři body domácím.

Žatec B - Vejprty 2:1 (2:0)

Ve 21. minutě otevřel skore žatecký Havelka, v 38. přidal další úspěch Slavoje Kozlík. Vejprty jen korigovaly.

Vroutek - Braňany 3:0 (1:0)

Domácí se ujali vedení ve 34. minutě brankou Klasny, stejný hráč pak zvyšoval ve 48., na konečných 3:0 pro Vroutek dával v 62. Jan Kukla.

Tuchořice - Perštejn 5:4 (3:4)

Už v první minutě otevřel skore Smékal, který ve 25. přidal i druhý úspěch. Za Tuchořice se trefili ještě Tománek a Martin Jarolím, jeden gól si dal Perštejn sám. V přestřelce byli nakonec domácí úspěšnější, i když v poločase prohrávali.

Černovice - Nové Sedlo 5:2 (1:2)

Černovice daly do sítě Nového Sedla pět branek, za hosty byl dvakrát úspěšný Jiří Jarolím.