Výborný výkon fotbalistů Domoušic v I. poločase a vynikající zákroky hlavně ve II. části utkání jejich brankáře Patrovského se postaraly o to, že domácí fotbalisté vyhráli v utkání krajského přeboru nad STAP Vilémov 3:1.

Jeden z kandidátů postupu, posílen o několik hráčů ČFL, se nestačil divit, jakým náporem ho Sokolové začali rozebírat. První šance měl aktivní Sachar, jednou ho zastavil skluzem stoper, podruhé brankář. Svoji třetí šanci po uvolnění od Stanislava však už využil Pavel Sachar ve vedoucí gól a za dvě minuty zvyšoval hlavou po spolupráci Zelinky se Stanislavem na 2:0.

Připravil i třetí gól, když ve 27. vybojoval míč a uvolnil Stanislava, který v běhu bez přípravy přehodil vybíhajícího brankáře na 3:0. „I když za góly nemohl, trenér hostů ho hned vystřídal,“ divil se domácí kouč Petr Štádlík. Své svěřence vedl ve druhé části k opatrnosti. „Jak silný je Vilémov, ukázal ve druhém poločase,“ řekl Štádlík, který vyzdvihl hlavně brankáře Patrovského za skvělé zásahy.

Nejvíce ho protáhl z tr. kopu v 62. Kotiš a v 75. mu pomohla tyč, dvakrát zasahoval v 85. minutě. Dostal jen jediný gól, když v 60. ztratil Müller míč a protiútok zakončil Kurel. Ještě v nastaveném čase si pohrál u praporku Zelinka s míčem a časem, ale už ne se dvěma beky, kteří ho složili. A když na něj Čuda ještě šlápl, dostal červenou kartu.

Domoušice – Vilémov 3:1 (3:0)

Branky: 18. a 20. Sachar, 27. Stanislav – 60. Kurel. Rozhodčí Frant. Černý, ŽK 2:4, ČK 0:1 (90. Čuda), 160 diváků.

Domoušice: Patrovský – Pokorný, Franc, Houdek, Hodas – Pořt (62. Laurich), Müller, Zelinka, Sachar – Maliňák, Stanislav