Divize:

3. kolo
So 23.8. od 14 hod.
Litoměřice - Žatec

4. kolo
Ne 31.8. od 17 hod.
Žatec - Lovosice

5. kolo
So 6.9. od 17 hod.
LoKo Chomutov - Žatec

6. kolo
Ne 14.9. od 17 hod.
Žatec - Brozany

7. kolo
So 20.9. od 16.30
Motorlet Praha - Žatec

8. kolo
Ne 28.9. od 16.30
Žatec - Neratovice

9. kolo
Ne 5.10. od 16 hod.
Úvaly - Žatec

10. kolo
So 11.10. od 10.15
Libiš - Žatec

11. kolo
Ne 19.10. od 15.30
Žatec - Nové Strašecí

12. kolo
So 25.10. od 14.30
Nový Bor - Žatec

13. kolo
Ne 2.11. od 14 hod.
Žatec - Litol

14. kolo
Ne 9.11. od 14 hod.
Horní Měcholupy - Žatec

15. kolo
Ne 16.11. od 13.30
Žatec - Krupka

Krajský přebor:

3. kolo
Louny - Modlany (So 23.8. od 17 hod.)
Vilémov - Blšany (So 23.8. od 17 hod.)

4. kolo
Blšany - Rumburk (Ne 31.8. od 17)
H. Jiřetín - Louny (So 30.8. od 17)

5. kolo
Louny - Bílina (So 6.9. od 17)
Jun. Děčín - Blšany (Ne 7.9. od 17)

6. kolo
Hrobce - Blšany (So 13.9. od 10.15)
Litvínov - Louny (So 13.9. od 17)

7. kolo
Louny - Spořice (So 20.9. od 16.30)
Blšany - Štětí (Ne 21.9. od 16.30)

8. kolo
Modlany - Blšany (So 27.9. od 16.30)
T. Kadaň - Louny (So 27.9. od 10.15)

9. kolo
Louny - Proboštov (So 4.10. od 16)
Blšany - H. Jiřetín (Ne 5.10. od 16)

10. kolo
Bílina - Blšany (So 11.10. od 15 hod.)
Neštěmice - Louny (Ne 12.10. od 15)

11. kolo
Louny - Hrobce (Ne 19.10. od 15.30)
Blšany - Litvínov (Ne 19.10. od 15.30)

12. kolo
Spořice - Blšany (So 25.10. od 14.30)
Louny - Modrá (Ne 26.10. od 14.30)

13. kolo
Vilémov - Louny (So 1.11. od 14)
Blšany - T. Kadaň (Ne 2.11. od 14)

14. kolo
Proboštov - Blšany (So 8.11. od 14)
Louny - Rumburk (Ne 9.11. od 14)

15. kolo
Jun. Děčín - Louny (Ne 16.11. od 13.30)
Blšany - Neštěmice (Ne 16.11. od 13.30)

1. kolo
Louny - Blšany (Ne 23.11. od 13.30 hod.)

2. kolo
Blšany - Modrá (Ne 30.11. od 13.30)
Štětí - Louny (So 29.11. od 10.15 hod.)

I.A třída:

1. kolo
Postoloprty - L. Chomutov B (So 23.08. 17:00)
Žatec B - Lom (So 23.08. 17:00)
Obrnice - Podbořany (So 23.08. 15:00)
Domoušice - Dobroměřice (So 23.08. 17:00)

2. kolo
L.Chomutov B - Dobroměřice (So 30.08. 17:00)
Březno - Domoušice (So 30.08. 17:00)
Podbořany - Ledvice (So 30.08. 17:00)
Ervěnice - Žatec B (Ne 31.08. 17:00)
Postoloprty - Strupčice (So 30.08. 17:00)

3. kolo
Duchcov - Postoloprty (So 06.09. 15:00)
Žatec B - Dubí (Ne 07.09. 17:00)
Domoušice - Podbořany (So 06.09. 17:00)
Dobroměřice - Březno (So 06.09. 14:00)

4. kolo
Podbořany - Dobroměřice (So 13.09. 17:00)
Lom - Domoušice (So 13.09. 17:00)
Postoloprty - Žatec B (So 13.09. 17:00)

5. kolo
Žatec B - Strupčice (Ne 21.09. 16:30)
Obrnice - Postoloprty (So 20.09. 15:00)
Domoušice - Ervěnice (So 20.09. 16:30)
Dobroměřice - Lom (So 20.09. 16:30)
Březno - Podbořany (So 20.09. 16:30)

6. kolo
L.Chomutov B - Podbořany (Ne 28.09. 16:30)
Ervěnice - Dobroměřice (So 27.09. 16:30)
Dubí - Domoušice (So 27.09. 14:30)
Postoloprty - Ledvice (So 27.09. 16:30)
Duchcov - Žatec B (So 27.09. 15:00)

7. kolo
Žatec B - L. Chomutov B (So 04.10. 16:00)
Domoušice - Postoloprty (So 04.10. 16:00)
Dobroměřice - Dubí (So 04.10. 16:00)
Podbořany - Lom (So 04.10. 16:00)

8. kolo
Ervěnice - Podbořany (So 11.10. 16:00)
Postoloprty - Dobroměřice (So 11.10. 16:00)
Strupčice - Domoušice (Ne 12.10. 16:00)
Žatec B - Obrnice (So 11.10. 16:00)

9. kolo
Ledvice - Žatec B (So 18.10. 15:00)
Domoušice - Duchcov (So 18.10. 15:30)
Dobroměřice - Strupčice (So 18.10. 15:30)
Březno - Postoloprty (So 18.10. 15:30)
Podbořany - Dubí (So 18.10. 15:30)

10. kolo
Postoloprty - Podbořany (So 25.10. 14:30)
Duchcov - Dobroměřice (So 25.10. 14:30)
Žatec B - Domoušice (Ne 26.10. 14:30)

11. kolo
Domoušice - Obrnice (So 01.11. 14:00)
Dobroměřice - Žatec B (So 01.11. 14:00)
Podbořany - Strupčice (So 01.11. 14:00)
Lom - Postoloprty (So 01.11. 14:00)

12. kolo
Postoloprty - Ervěnice (So 08.11. 14:00)
Duchcov - Podbořany (So 08.11. 14:00)
Žatec B - Březno (So 08.11. 14:00)
Obrnice - Dobroměřice (So 08.11. 15:00)
Ledvice - Domoušice (So 08.11. 14:00)

13. kolo
Domoušice - L. Chomutov B (So 15.11. 13:30)
Dobroměřice - Ledvice (So 15.11. 13:30)
Podbořany - Žatec B (So 15.11. 13:30)
Dubí - Postoloprty (So 15.11. 11:30)

I.B třída:

1. kolo
Klášterec - V. Černoc (Ne 24.08. 17:00)
Kozly - Kopisty (So 23.08. 13:30)
Ervěnice B - Tuchořice (Ne 24.08. 17:00)
Černovice - Kryry (So 23.08. 13:30)
Štětí B - Louny B (So 23.08. 13:30)

2. kolo
Kryry - Braňany (So 30.08. 13:30)
Tuchořice - Černovice (So 30.08. 13:30)
V. Černoc - Kozly (Ne 31.08. 17:00)
Louny B - Černiv (Ne 31.08. 17:00)

3. kolo
Kozly - Údlice (So 06.09. 13:30)
Bř. Chomutov - V. Černoc (So 06.09. 13:30)
Braňany - Tuchořice (Ne 07.09. 17:00)
Meziboří - Kryry (Ne 07.09. 10:30)
Roudnice - Louny B (Ne 07.09. 17:00)

4. kolo
Málkov - Kryry (Ne 14.09. 17:00)
Tuchořice - Meziboří (So 13.09. 13:30)
V.Černoc - Ervěnice B (Ne 14.09. 17:00)
Klášterec - Kozly (Ne 14.09. 17:00)
Louny B - Č. Kopisty (Ne 14.09. 17:00)

5. kolo
Kozly - Málkov (So 20.09. 13:00)
Černovice - V. Černoc (So 20.09. 13:00)
Kryry - Tuchořice (So 20.09. 13:00)
Libochovice - Louny B (Ne 21.09. 16:30)

6. kolo
Málkov - Tuchořice (Ne 28.09. 16:30)
Havraň - Kryry (Ne 28.09. 16:30)
V. Černoc - Braňany (Ne 28.09. 16:30)
Kozly - Bř. Chomutov (So 27.09. 13:00)
Louny B - Libotenice (Ne 28.09. 16:30)

7. kolo
Ervěnice B - Kozly (Ne 05.10. 16:00)
Meziboří - V. Černoc (Ne 05.10. 10:30)
Kryry - Kopisty (So 04.10. 12:30)
Tuchořice - Havraň (So 04.10. 12:30)
Straškov - Louny B (Ne 05.10. 16:00)

8. kolo
Kopisty - Tuchořice (Ne 12.10. 16:00)
V. Černoc - Kryry (Ne 12.10. 16:00)
Kozly - Černovice (So 11.10. 12:30)
Louny B - Osek (Ne 12.10. 16:00)

9. kolo
Braňany - Kozly (Ne 19.10. 15:30)
Kryry - Údlice (So 18.10. 12:00)
Tuchořice - V. Černoc (So 18.10. 12:00)
Liběšice - Louny B (So 18.10. 12:00)

10. kolo
V. Černoc - Havraň (Ne 26.10. 14:30)
Údlice - Tuchořice (So 25.10. 11:00)
Klášterec - Kryry (Ne 26.10. 14:30)
Kozly - Meziboří (So 25.10. 11:00)
Bezděkov - Louny B (So 25.10. 10:15)

11. kolo
Kryry - Kozly (So 01.11. 10:30)
Tuchořice - Klášterec (So 01.11. 10:30)
Kopisty - V. Černoc (Ne 02.11. 14:00)
Louny B - Lovosice B (Ne 02.11. 14:00)

12. kolo
Málkov - V. Černoc (Ne 09.11. 14:00)
Kozly - Tuchořice (So 08.11. 10:30) 
Bř. Chomutov - Kryry (So 08.11. 10:30)
Rovné - Louny B (So 08.11. 10:30)

13. kolo
Kryry - Ervěnice B (So 15.11. 10:00)
Tuchořice - Bř. Chomutov (So 15.11. 10:00)
Louny B - Hrob (Ne 16.11. 13:30)
Havraň - Kozly (Ne 16.11. 13:30)
V. Černoc - Údlice (Ne 16.11. 13:30)