Postoloprtští hráči byli od počátku utkání aktivnější, dobře kombinovali a předváděli pohledný fotbal, při kterém domácí hráče často odsuzovali jen do role diváků. Aktivní byl zejména Aleš Fridrich, který během prvních 25. minut zkompletoval čistý hattrick a hosté tak vedli 3:0.

Jediný úspěch domácích přišel ještě do poločasu po chybné rozehrávce Daniela Fridricha, který domácí hráče poslal nepřesnou přihrávkou ve 34. minutě do brejku. Druhý poločas se odehrával podle stejných not. Tempo znovu diktovaly Postoloprty. Mimo dalších několika zahozených vyložených šancí, v čemž vynikal zejména aktivní Jiří Berta (neproměnil ani pokutový kop), se Postoloprty prosadily po pěkných kombinačních akcích v 65. minutě (Berta), v 76. minutě (Berta) a skóre uzavřel po samostatné akci v 84. minutě Alberovský. Mimo střelecky disponovaných A. Fridricha a Berty příjemně překvapil svým výkonem s chutí hrající Hájek, který svou bojovností svým spoluhráčům několikrát připravil slibné příležitosti.

Březenecká Chomutov – FK Postoloprty 1:6 (1:3)

Postoloprty: Postl – D. Fridrich – Holoch, Švigár, Hegr – Lokajíček, Svoboda, Fleischman, A. Fridrich (67. Zíbrt) – Hájek (69. Alberovský), Strouhal (46. Berta)

Branky: Aleš Fridrich 3, Berta 2, Alberovský, ŽK: 1:4. Diváků: 50 (převážně z Postoloprt).