Už v prvním poločase musel rozhodčí Oborník zavolat k lavičce kapitána hostů a domlouvat na přehnanou tvrdost. Ta nechyběla ale ani domácím, vždyť oba útočníci Sekula a Kroupa dostali do přestávky žluté karty za fauly na brankáře. Po jednom z faulů hostů zahrávali domácí přímý kop.

Jejich pravidelný exekutor kapitán Plachý ho nechal kopat nováčka v mužstvu Jana Hendrycha, jehož střela otevřela skore v jeho druhém utkání po příchodu z Domoušic. A brzy na to to byl opět Hendrych, z jehož centru neobsazený Sekula sice nezakončil dobře, ale akci dokončil Plachý a zvýšil vedení na 2:0.

Se změnou stran přišlo oživení útočných akcí domácích, ale skore se dlouho neměnilo. Až v 67. odkop P. Štrance kousek za půlící čarou zaskočil beky, ale ne Kroupu, jehož lehká teč hlavou přehodila vybíhajícího brankáře. Další stoprocentní šanci Kroupa „zavraždil“, když sám před prázdnou brankou poslal hlavičkou Hendrychův centr vedle pravé tyče. Zahozených šancí na vylepšení skore bylo více, hosté přes nebezpečné útoky se ale do žádné vyložené šance nedostávali. „S přístupem hráčů k utkání jsme byli spokojeni, přestože hra nebyla tolik pohledná jako jindy, což bylo dané nasazením a důrazem obou mužstev,“ zhodnotil asistent trenéra Pavel Verner.

Dobroměřice – Sn Jirkov 3:0 (2:0)

Branky: 14. Hendrych, 30. Plachý, 67. Kroupa.

Rozhodčí: Oborník, ŽK 3:5, ČK 0:2, 130 diváků.

Dobroměřice: Sedláček – Hrušovský, Halíř, A. Havelka, P. Štranc – A. Rus (60. Daniš), Vild, Plachý, Hendrych (73. Krupka) – Sekula, Kroupa. Trenér Karel Šidlof