III. třída - skupina A

1. kolo – 19. srpna
Ročov – Dobroměřice B
Kozly – Libčeves
Pan. Týnec – Chožov
Pátek – Cítoliby B
Vrbno – Černochov
Dynamo Louny – Líšťany

2. kolo – 26. srpna
Dobroměřice B – Líšťany
Černochov – Dynamo Louny
Cítoliby B – Vrbno
Chožov– Pátek
Libčeves – Pan. Týnec
Ročov – Kozly

3. kolo – 2. září
Kozly – Dobroměřice B
Pan. Týnec – Ročov
Pátek – Libčeves
Vrbno – Chožov
Dynamo Louny – Cítoliby B
Líšťany – Černochov

4. kolo – 9. září
Dobroměřice B – Černochov
Cítoliby B – Líšťany
Chožov – Dynamo Louny
Libčeves – Vrbno
Ročov – Pátek
Kozly – Pan. Týnec

5. kolo – 16. září
Pan. Týnec – Dobroměřice B
Pátek – Kozly
Vrbno – Ročov
Dynamo Louny – Libčeves
Líšťany – Chožov
Černochov – Cítoliby B

6. kolo – 23. září
Dobroměřice B – Cítoliby B
Chožov – Černochov
Libčeves – Líšťany
Ročov – Dynamo Louny
Kozly – Vrbno
Pan. Týnec – Pátek

7. kolo – 30. září
Pátek – Dobroměřice B
Vrbno – Pan. Týnec
Dynamo Louny – Kozly
Líšťany – Ročov
Černochov – Libčeves
Cítoliby B – Chožov

8. kolo – 7. října
Dobroměřice B – Chožov
Libčeves – Cítoliby B
Ročov – Černochov
Kozly – Líšťany
Pan. Týnec – Dynamo Louny
Pátek – Vrbno

9. kolo – 14. října
Vrbno – Dobroměřice B
Dynamo Louny – Pátek
Líšťany – Pan. Týnec
Černochov – Kozly
Cítoliby B – Ročov
Chožov – Libčeves

10. kolo – 21. října
Dobroměřice B – Libčeves
Ročov – Chožov
Kozly – Cítoliby B
Pan. Týnec – Černochov
Pátek – Líšťany
Vrbno – Dynamo Louny

11. kolo – 28. října
Dynamo Louny – Dobroměřice B
Líšťany – Vrbno
Černochov – Pátek
Cítoliby B – Pan. Týnec
Chožov – Kozly
Libčeves – Ročov

III. třída - skupina B

1. kolo – 18. srpna
Tuchořice B – Lenešice B
Bezděkov – Postoloprty B
Žíželice – Domoušice B
Blažim volno
Lipenec – Staňkovice
Lišany – Čeradice

2. kolo – 25. srpna
Lenešice B – Čeradice
Staňkovice – Lišany
Blažim – Lipenec
Domoušice B volno
Postoloprty B – Žíželice
Tuchořice B – Bezděkov

3. kolo – 1. září
Bezděkov – Lenešice B
Žíželice – Tuchořice B
Postoloprty B volno
Lipenec – Domoušice B
Lišany – Blažim
Čeradice – Staňkovice

4. kolo – 8. září
Lenešice B – Staňkovice
Blažim – Čeradice
Domoušice B – Lišany
Postoloprty B – Lipenec
Tuchořice B volno
Bezděkov – Žíželice

5. kolo – 15. září
Žíželice – Lenešice B
Bezděkov volno
Lipenec – Tuchořice B
Lišany – Postoloprty B
Čeradice – Domoušice B
Staňkovice – Blažim

6. kolo – 22. září
Lenešice B – Blažim
Domoušice B – Staňkovice
Postoloprty B – Čeradice
Tuchořice B – Lišany
Bezděkov – Lipenec
Žíželice volno

7. kolo – 29. září
Lenešice B volno
Lipenec – Žíželice
Lišany – Bezděkov
Čeradice – Tuchořice B
Staňkovice – Postoloprty B
Blažim – Domoušice B

8. kolo – 6. října
Lenešice B – Domoušice B
Postoloprty B – Blažim
Tuchořice B – Staňkovice
Bezděkov – Čeradice
Žíželice – Lišany
Lipenec volno

9. kolo – 13. října
Lipenec – Lenešice B
Lišany volno
Čeradice – Žíželice
Staňkovice – Bezděkov
Blažim – Tuchořice B
Domoušice B – Postoloprty B

10. kolo – 20. října
Lenešice B – Postoloprty B
Tuchořice B – Domoušice B
Bezděkov – Blažim
Žíželice – Staňkovice
Čeradice volno
Lipenec – Lišany

11. kolo – 27. října
Lišany – Lenešice B
Čeradice – Lipenec
Staňkovice volno
Blažim – Žíželice
Domoušice B – Bezděkov
Postoloprty B – Tuchořice B

III. třída - skupina C

1. kolo – 18. srpna
Lubenec – Hlubany
Kněžice – N. Sedlo
Petrohrad – Měcholupy
Kr. Dvůr B – Želeč
Buškovice – Vroutek
Holedeč – Nepomyšl

2. kolo – 25. srpna
Hlubany – Nepomyšl
Vroutek – Holedeč
Želeč – Buškovice
Měcholupy – Kr. Dvůr B
N. Sedlo – Petrohrad
Lubenec – Kněžice

3. kolo – 1. září
Kněžice – Hlubany
Petrohrad – Lubenec
Kr. Dvůr B – N. Sedlo
Buškovice – Měcholupy
Holedeč – Želeč
Nepomyšl – Vroutek

4. kolo – 8. září
Hlubany – Vroutek
Želeč – Nepomyšl
Měcholupy – Holedeč
N. Sedlo – Buškovice
Lubenec – Kr. Dvůr B
Kněžice – Petrohrad

5. kolo – 15. září
Petrohrad – Hlubany
Kr. Dvůr B – Kněžice
Buškovice – Lubenec
Holedeč – N. Sedlo
Nepomyšl – Měcholupy
Vroutek – Želeč

6. kolo – 22. září
Hlubany – Želeč
Měcholupy – Vroutek
N. Sedlo – Nepomyšl
Lubenec – Holedeč
Kněžice – Buškovice
Petrohrad – Kr. Dvůr B

7. kolo – 29. září
Kr. Dvůr B – Hlubany
Buškovice – Petrohrad
Holedeč – Kněžice
Nepomyšl – Lubenec
Vroutek – N. Sedlo
Želeč – Měcholupy

8. kolo – 6. října
Hlubany – Měcholupy
N. Sedlo – Želeč
Lubenec – Vroutek
Kněžice – Nepomyšl
Petrohrad – Holedeč
Kr. Dvůr B – Buškovice

9. kolo – 13. října
Buškovice – Hlubany
Holedeč – Kr. Dvůr B
Nepomyšl – Petrohrad
Vroutek – Kněžice
Želeč – Lubenec
Měcholupy – N. Sedlo

10. kolo – 20. října
Hlubany – N. Sedlo
Lubenec – Měcholupy
Kněžice – Želeč
Petrohrad – Vroutek
Kr. Dvůr B – Nepomyšl
Buškovice – Holedeč

11. kolo – 27. října
Holedeč – Hlubany
Nepomyšl – Buškovice
Vroutek – Kr. Dvůr B
Želeč – Petrohrad
Měcholupy – Kněžice
N. Sedlo – Lubenec