V utkání 1.A třídy, kde už o nic nešlo a hosté nastoupili se sedmi dorostenci, se proto hrál otevřený fotbal s mnoha šancemi na obou stranách a skončilo zaslouženě nerozhodně 3:3. Hosté překvapili rychlostí v přechodu do útočné fáze, ale vše řešili jen pasy na nabíhající útočníky. Tak se také ve 24. dostali do vedení, když zakončovatelem byl Kovařík.

Sokolové pak vyvinuli značný tlak na branku vynikajícího Gabrhela, který kryl vyložené šance po střelách Procházky, při voleji L. Holáka ze šesti metrů, zlikvidoval i dvě šance aktivního Malého a kanonýr Bartoň hlavičkoval z malého vápna po centru Pláničky jen nad břevno. Vše si Bartoň vynahradil ve 34., když obešel tři obránce, posadil si na zem brankáře, ale cestu míče do prázdné branky zkřížil vracející se obránce. Za nastřelenou ruku dostal jen žlutou kartu a domácí výhodu penalty, ze které vyrovnal Luděk Holák.

Recept na zdolání brankáře našel ve 42. Jan Novák, který si zaběhl za beky a jeho přesnou přihrávkou za zády stopera poslal do sítě skluzem Bartoň. „Říkal jsem klukům v kabině, ať přidají nějaký gól a zahrají si při tom s chutí fotbal,“ přibližuje poločasovou přestávku trenér Martin Brynda. „Jenže pak chtěli všichni útočit a zapomínali na bránění.“ Šikovní hosté to využili již v 51., kdy se opět Kovařík po centru trefil pod břevno branky už střídajícího Josefa Nováka. Ten se ukázal v nejlepším světle v 63., kdy vytáhl robinzonádou hlavičku Perouta po rohovém kopu.

Tentýž hráč se ale radoval za minutu, kdy otočil stav na 2:3 . Tuchořičtí však toužili nejméně po vyrovnání, i když od 75. už hráli jen v deseti, kdy odstoupil zraněný Chrz. Podařilo se jim to v už nastavovaném čase, kdy si na centr Bartoně naběhl Pavel Procházka a z voleje poslal míč pod břevno.

Tuchořice – Klášterec 3:3 (2:2)

Branky: 34. (pen.) L. Holák, 42. Bartoň, 90.(+1) Procházka – 24. a 51. Kovařík, 64. Perout. Rozhodčí Lenkvík, ŽK 0:1, 60 diváků.

Tuchořice: Kořán (49. Josef Novák) – Chrz, L. Holák, P. Procházka, Benda (50. Ševčík) – Šaroch, Pohorelec, M. Plánička, Jan Novák – Malý, Bartoň. Trenér Martin Brynda