Hrál se útočný fotbal, oba celky by si totiž případným vítězstvím zřejmě definitivně zajistili udržení v soutěži. Už v druhé minutě se nádherně trefil do šibenice Michal Plánička, když mu přiklepl pas z hloubi hřiště Malý. Na 2:0 pro hosty zvýšil ve 23. Bartoň, když se téměř do stejného místa trefil z hranice pokutového území po vysunutí od Pláničky.

Domácí mohli po rozehrání hned snížit, ale samostatný únik Kučery zlikvidoval brankář Kořán. Jirkov v druhé půli prvního poločasu převzal iniciativu a většinu času se hrálo v blízkosti tuchořické branky. Snížení přišlo v 37. minutě po standardní situaci, když Kořán špatně vyběhl na centr ze strany a Lehnert dal hlavou na 1:2.

Malý sólo neproměnil

Těsně před přestávkou mohl zvýšit Malý, ale se své sólo trestuhodně neproměnil, když místo střely přišla špatná přihrávka. Ve druhém poločase začaly Tuchořice dobře. Po faulu na Malého kopal přímý kop Plánička, brankář Šefler míč neudržel a Jan Novák dorážel do prázdné brány.

Snížení na 3:2 ale přišlo téměř vzápětí, když domácí Kučera zužitkoval pěknou střelou centr. Tlak domácích vyvrcholil v 63. minutě, když po chybě Bartoně proměnil svoje sólo Slajchrt a vyrovnal na 3:3. Ani jedno mužstvo nebylo s remízou spokojeno a dál se hrál otevřený fotbal.

K vytouženému gólu byli přece jen blíž domácí, ale v 78. neproměnil Ambroz penaltu po ruce L. Holáka. V nastaveném čase trefil svoji dělovkou Senft naštěstí pro Tuchořické jen dobře postaveného brankáře Kořána.

Jirkov – Tuchořice 3:3 (1:2)