Výhru ztratili Tuchořičtí až v předposlední minutě

Tuchořice - Na domácím trávníku neměli fotbalisté štěstí.

2.11.2009

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Po vítězství v Lounech nedokázali domácí fotbalisté potvrdit body doma, kde remizovali s SKP Kadaň, ač už v 16.minutě vedli 2:0.

„Měli jsme využít některou z dalších šancí, což jsme špatně řešili stejně jako ve druhém poločase, kdy jsme šli dvakrát tři na dva obránce, ale už nic neproměnili,“ řekl k utkání hrající jeden z trenérů Pavel Benda.

Domáci mohli litovat hlavně dvou chyb, po kterých ztratili výhru. Hosté snížili do přestávky z rychlého protútoku, když Tuchořičtí ztratili míč po vlastním rohovém kopu.

K vyrovnání došlo v předposlední minutě po akci, kterou zastavil brankář Spodniak vyběhnutím mimo vápno, aby odkopl míč do autu. Hosté rychle vhodili míč do hry, ještě zaútočili a body se dělily…

Tuchořice – SKP Kadaň 2:2 (2:1)

Branky: 14. Orság, 16. Ševčík

Tuchořice: Spodniak – Ševčík, Pohorelec, L. Holák, Benda – Ibl, Ingriš, J. Holák, Malý – Chrz (81. Krupička), Orság. Trenéři Pavel Benda a Radek Richter

Autor: Jaroslav Kubíček

2.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Vlakovou zastávku u Radonic zruší. Místo toho budou světla u cesty

Národní házená - ilustrační foto

Šroubárna má dvě důležité výhry, vzdálila se bojům o udržení v první lize

Diplomacie i cit pro řešení problémů. Ženy míří do vysoké politiky

Ústecký kraj - Ženy na kandidátních listinách do Poslanecké sněmovny tvoří v Ústeckém kraji celkem 29 %, průměr České republiky je 28 %.

Dálnice v okrese Louny zůstanou pro osobní auta bez poplatků

Okres Louny – Nové úseky zatím neovlivní povinnost mít dálniční známku. V budoucnu ale ano.

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

Od revoluce se do Sněmovny vydalo jen sedm lidí z okresu Louny

Okres Louny - Za sedmadvacet svobodných let měl okres Louny jen sedm poslanců, dva navíc v regionu nebydleli a jen dojížděli. Letos jsou šance na poslance velké, řada lidí je na vrcholu kandidátek.