Překvapivé, ale zasloužené vítězství vydřeli fotbalisté S. Tuchořice nad dosud 2. celkem tabulky.

Hosté vedení exžateckým Michalem Kropáčem byli v první části mnohem nebezpečnější, ale domácí defenziva, byť bez potrestaného Ševčíka a zraněného J. Holáka, jim nedovolila žádnou vyloženou šanci. Naopak tu měli domácí, ale když v 11. porazil obránce Valentu v penaltové situaci, píšťalka mlčela.

Druhý poločas začali opět aktivněji hosté. Jejich tutovka ztroskatala na zákroku brankáře Kořána a následné hlavičce bránícího Andrta. Rychlý protiútok v 53. zastavili jen za cenu tr. kopu. Knotkův centr prodloužil hlavou Luděk Holák na 1:0., Za 11 minut po stejné situaci z druhé strany vrátil Holák hlavou přetažený Knotkův centr před branku, kde nehlídaný Holan zakončil na 2:0.

Hosté viditelně a hlavně slyšitelně znervozněli, vše komentovali a když už si připravili šanci, obětavě hrající domácí v čele s brankářem vše vyřešili.

Tuchořice–Spořice B 2:0 (0:0)

Branky: 53. L. Holák, 64. Holan. Rozhodčí Pešta, ŽK 1:2, 50 diváků

Sestava Tuchořic: Kořán – Benda (60. Chrz), Knotek, Pohorelec, O. Plánička – P. Schmied, Andrt, L. Holák, Valenta – Holan, Malý (85.Krupička)