Pevně stanovený pořad Pouťového turnaje SK Černčice narušila stará garda Chemičky Ústí, která se v pátek 7. srpna omluvila z účasti.

Pořadatelé tak změnili hrací systém a hrálo se každý s každým. Doplatili na to Postoloprtští, neboť Troják a Fleischman přišli o první zápas, neboť přijeli až na druhé utkání. Navíc Postoloprtům chyběl předseda Miroslav Krpec, kterého nahradil v brance líšťanský Alois Studenovský. Že jinak hraje v poli, dával znát několikrát při vybíhání a kličce dobíhajícím útočníkům.

Garda FK Postoloprty předváděla svůj tradiční technický fotbal, horší to však bylo s koncovkou. Například v utkání s FK Louny ve druhém poločase za stavu 0:0 neproměnili ani na dvakrát vyloženou pozici (Hofman a Vosmik) a hned z protiútoku otevřel skore Hasil. Louny tak vyhrály nad Postoloprty 4:1 přesně stejným výsledkem, jako předtím Černčice. Domácí SK měl výborného Laštovku v brance, v poli se setkali otec Antonín Hnilica a z Hříškova hostující jeho syn Petr. Mladší z nich také v úvodním utkání s Postoloprty otočil výsledek čtyři góly, když soupeř vedl gólem Stránského. Petr Hnilica také vyhrál cenu nejlepšího střelce se 6 vstřelenými brankami.

Mužstvo veteránů FK Louny vyhrálo nad FK Postoloprty 4:1, když všechny góly padly ve druhém poločase. V útoku byl nejnebezpečnější Karel Hasil, na jaře ještě kapitán A mužstva hrajícího o postup do KP, který však na podzim podle vlastního rozhodnutí bude Lounům chybět. Tady byl druhým nejlepším střelcem turnaje se čtyřmi úspěchy.

Černčice – Postoloprty 4:1 (2:0)

Hosté vedli gólem Stránského, výsledek otočil Petr Hnilica čtyřmi góly.

Postoloprty – Louny 1:4 (0:0)

Po vyrovnaném poločase skorovali za vítěze Hasil a R. Němec po dvou, za soupeře David Fleischman.

FK Louny – SK Černčice 3:3, na pokutové kopy 2:3

Po brankách Hasila 2 a Zimra, resp. Hnilici 2 a Kočiny, musel o vítězi rozhodnout penaltový rozstřel. Začínali Černčičtí, Majer a Balon proměnil, Kočina a Hnilica nikoliv, za soupeře se trefili Pihrt, Zimr a M. Zabloudil.

Konečné pořadí:

1. FK Louny
2. SK Černčice
3. FK Postoloprty

Cenu nejlepšího střelce dostal Petr Hnilica.

Turnaj před 100 diváky řídili Petr Trochymčuk a Václav Šebek