Dohrávkou odloženého utkání skončil v sobotu 7. března zimní fotbalový turnaj O pohár starosty obce Krásný Dvůr.

Své druhé místo v něm potvrdili fotbalisté Baníku Buškovice, kteří vyhráli nad FK Vroutek 5:1 po poločase 2:1. Navíc Oldřich Malý jednou vstřelenou brankou si zajistil titul krále střelců turnaje se 6 góly, o jeden méně zaznamenal libědický Bezemek. Vítězem se stalo mužstvo Libědice před Buškovicemi a pořádajícím Krásným Dvorem.

Baníku patřily úvodní minuty, ale ke skorování se dostal až ve 25. minutě zásluhou Koláře. Za pět minut zvyšoval s přehledem Petr Král, který si naběhl za vroutecké beky. Hosté pak zpřesnili hru, začali více a efektivněji běhat a měli i šance. Paradoxně však skorovali z náhodné akce, kdy buškovický brankář Schejbal špatně rozehrál míč, který zachytil soupeřův kapitán Jiří Balák a levačkou poslal přes brankáře do sítě.

Ve druhé části vytlačili obránci před Bezděkovou brankou Koláře do nevýhodné pozice, ten však nezmatkoval, otočil a počkal na nabíhajícího Myšku, který s přehledem na vzdálenější tyč pojistil vedení domácích. V závěru si pojistil titul kanonýra Malý a výsledek podtrhl svým druhým gólem Král.

Buškovice – Vroutek 5:1 (2:1)

Branky: 30. a 79. Král, 25. Kolář, 55. Myška, 75.Malý – 40. Balák. Rozhodčí Hamáček, ŽK 1:0, 20 diváků.