Před týdenní přetsávkou v polovině zimního turnaje O pohár starosty obce Líštany vedou fotbalisté Cítolib. Ve III. kole padlo 15 branek.

Sokol Líšťany - Sokol Lipenec 2:7 (0:1)

I když to podle konečného výsledku nevypadá, utkání bylo poměrně vyrovnané. V první půli měli Líšťanští více šancí, ale jedinou branku vstřelili hosté.

I ve druhém poločase měli domácí hned v úvodu dvě šance, ale opět padla branka na druhé straně. Sotva Líšťany otevřely hru, hosté z protiútoků přidávali další branky. Až za hrozivého stavu 0:5 v závěru utkání nejdříve domácí vstřelili dvě slepené branky. Lipenec však odpověděl podobně v posledních třech minutách.

Branky vítězů dávali L. Seman a K. Mikovec po 2, Kestřánek, Bauer a Sodomka po 1. Slušně hrané utkání bez karet řídil rozhodčí Belan.

SK Cítoliby – FK Postoloprty B 5:1 (2:0)