Střelci se na zimním turnaji v Lounech na tamní umělé trávě opět činili. Ve čtyřech duelech dali dvaatřicet branek. Nejvíce jich padlo v zápase Srbče se Zichovcem, kde se síť vlnila celkem čtrnáctkrát, jedenáctkrát díky střelcům Zichovce. Devětkrát byli úspěšní fotbalisté Jedomělic, kteří deklasovali Libochovice. Také domácí rezerva si zastřílela, když porazila jednoznačně Mšené Lázně. Překvapivě podlehly Domoušice Brandýsku.

Po čtyřech kolech turnaje jsou nejlepšími střelci Petržilka ze Zichovce a domácí Dienelt, kteří mají čtyři zásahy. Osm fotbalistů má v zápisech už tři branky.

Průběžnou tabulku turnaje vedou domácí Louny, které zatím ani v jednom zápase neprohrály. Ze čtyř zápasů mají dvanáct bodů, domácí fotbalisté nastříleli šestnáct branek, inkasovali jen pětkrát. O dva body méně má Brandýsek, už s odstupem jsou třetí Domoušice se šesti body, mají ale zápas k dobru, stejně jako čtvrté Jedomělice. Na opačném pólu tabulky je Srbeč, které už soupeři nastříleli třiatřicet branek. Srbeč ještě nemá ani jediný bod. Tři body má sedmý předposlední Zichovec, šestí jsou fotbalisté Libochovic, které mají prozatím nejslabší útok na turnaji, dali pouhých šest branek ve svých čtyřech duelech.

Jedomělice - Libochovice 9:1 (5:0)
Branky: Plachý 3, Horák 2, Průcha 3, Zahradník Hudík

Domoušice - Brandýsek 1:2 (0:1)
Branky: Uhlík Tesař, Kala

Louny B - Mšené Lázně 5:0 (1:0)
Branky: Hemiš 2, Horvát 2, Nekola

Srbeč - Zichovec 3:11 (1:5)
Branky: Novotný, Ježek, Kočí Petržílka 3, Milka Lukáš 3, Milka Stanislav, Melen 2, Dvořák, Mansfeld

Fotbalová tabulka