Třemi zápasy III. kola pokračoval zimní fotbalový turnaj Novostavby Žatec Cup 2011 na umělé trávě v Postoloprtech, když čtvrté utkání bylo předehráno.

Za větrného počasí s přehledem zápasy řídili Vladimír Petrok a Jakub Kořán.

Tuchořice – Čeradice 11:2 (7:1)

Rozdíl dvou tříd byl znatelný, zejména když Tuchořické áčko začalo v utkání velmi aktivně. Střelecky vynikl mladý Holán, přidal se Jaroslav Krupička. Řadě šancí ještě zabránil hostující brankář Dvořák. Branky: Holán 5, Krupička 3, Valenta, Orságh, vlastní – Duda 2

Havran Kryry B – Želeč 2:1 (0:0)

Havrani nastoupili kvůli marodce s mužstvem, které ráno sehrálo utkání na turnaji v Krásném Dvoře. Bylo to vidět, první poločas měli těžké nohy a územně lepší byli Želečtí, ale neproměnili šance. Kryry se po obrátce zlepšili a vedli 2:0. Hostující Paděra stačil jenom snížit. Branky: Míček, Lucjuk - Paděra

Nové Sedlo – Výškov A 2:3 (0:1)

Domácím se tentokráte nedařilo, neproměnili šance, vázla kombinace, a někteří mladí hráči hledali chyby všude možně, jenom ne u sebe. Hosté toho využili, ve druhém poločase jim vyšly ještě dva brejky, které jim zajistily první vítězství a skok z předposledního až na třetí místo tabulky. Nové Sedlo snížilo až v samém závěru. Branky: Rehák (pen.), Son – Dedecius, Ihnl, Jaroš.