Kompletním IV. kolem se do své druhé poloviny přehoupl II. ročník fotbalového turnaje Novostavby Žatec Cup 2011, který se hraje na umělé trávě v Postoloprtech pod patronací domácího fotbalového klubu a Agentury Arabela.

V pravém zimním počasí včetně sněhových přeháněk se opět hrál bojovný fotbal, ale favorité tentokrát žádné překvapení nepřipustili. Předčasným vrcholem turnaje bylo utkání Tuchořic s mladými Havrany.

Postoloprty dor. – Nové Sedlo 2:2 (1:2)
Domácí mladíci brzy vedli zásluhou Bílého, ale hosté do přestávky otočili skóre brankami Bašty a Malého. Hra plná nepřesností pokračovala po obrátce. Dorostenci tři minuty před koncem vyrovnali a v posledních sekundách mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale z rychlého úniku nastřelil Bílý pouze tyč. Branky: Bílý, Bránický – Varga, Son. Rozhodčí Lapka – Vysočanský, Petrok

FK Čeradice – TJ Želeč 5:3 (2:1)
Na branku čeradického Říhy v úvodu odpověděl hned po rozehře Pilát vyrovnávacím gólem. Aktivita Čeradic jim vynesla druhý gól, který vstřelil Mach. Ten ve druhé části s Říhou zvýšili až na rozdíl čtyř branek. Sotva jejich tým podlehl uspokojení, Želečtí ještě upravili dvěma góly konečný výsledek. Branky: Říha 3, Mach 2 – Pilát, Glassa (p.k.), Vestfál. Rozhodčí Petrok

S. Tuchořice – Havran Kryry B 4:2 (3:1)
Impozantní nástup zkušenějšího týmu prakticky rozhodl utkání do osmnácté minuty, kdy Tuchořičtí už vedli 3:0. Bojovní mladí Havrani nesložili zbraně a do poločasu korigovali brankou Hájka. Ve druhém poločase byli lepším týmem, ale na další branku soupeře odpověděli pouze jednou. Branky: Schmied, Holák, Holán, Krupička – Hájek, Lassas. Rozhodčí Petrok

Blažim – Výškov 3:0 (1:0)
V sousedském derby Blažim z krajské soutěže konečně potvrdila roli favorita a zaslouženě zvítězila rozdílem třídy, když byla lepší kombinačně i střelecky. Branky: Judek, Bártko, Kratochvíl. Rozhodčí Krejcar