V sobotu 3. března se odehrály čtyři utkání posledního kola fotbalového turnaje na umělé trávě O pohár MH Cirus Postoloprty. V podvečer pak pořadatelé vyhlásili jeho výsledky. 

Turnaj vyhrály domácí Postoloprty, které ani jednou neprohrály. Nejlepším střelcem turnaje se stal Petr Klinec z Tuchořic, který během sedmi utkání nastřílel výborných patnáct branek.

Podbořany – Černčice 1:4 (0:2)
Do posledního utkání turnaje nastoupili za Podbořany dorostenci. Černčičtí měli od počátku více ze hry a tvořili si dobré příležitosti. V prvním poločase se trefili Seifert a Chlouba.
Ve druhé půli Černčice svůj tlak ještě zvýšily a měly utkání jasně ve své moci. Čížek a Růžička přidali další dvě branky. Čestný úspěch méně fotbalových, ale snaživých, Podbořan zaznamenal Kalanin, který od rohového praporku přehodil soupeřova brankáře. Utkání řídil rozhodčí Krejcar s asistenty Jurečkou a Šebkem.

Březno – Tuchořice 1:2 (1:1)
Konfrontace týmu z I.A třídy (Březno) a I.B třídy (Tuchořice) byla vyrovnaná. Diváci mohli zhlédnout mnoho nevyužitých příležitostí na obou stranách. Jednou z nich byly i krásné, i když neproměněné nůžky tuchořického Bešíka. V prvním poločase se podařilo skórovat oběma týmům. Za Březno se prosadil Čížkovský a za Tuchořice Derer. V druhé půli se ani jeden z týmů ze hry neprosadil, a tak o výsledku rozhodl pokutový kop zahrávaný Dererem pět minut před koncem. Hlavním rozhodčím byl Šebek.

Spořice – Postoloprty 1:1 (1:0)
Utkání týmů z I.A třídy nenabídlo příliš pohlednou podívanou. Postoloprtští se trápili a nenavázali na své výkony z minulých zápasů. Spořice také ze svého průměru nevybočovaly, a tak se během celého utkání diváci spíše nudili. Postoloprty sice měly územní převahu, ale nepřesné přihrávky veškerou snahu mařily. V utkání přesto byly k vidění dvě branky. V poslední minutě prvního poločasu se hlavou prosadil po rohovém kopu spořický Kubík. Zhruba patnáct minut před koncem byla nařízena penalta za faul a tu s přehledem proměnil postoloprtský Pour. Utkání řídil rozhodčí Vysočanský s asistenty Hynkem a Balážem.

Dobroměřice – Sl. Žatec B 4:0 (1:0)
Během celého utkání měli hráči Dobroměřic mírnou převahu, kterou dokázali i střelecky zúročit. Pěknou branku vstřelil do šibenice Papcun. K němu se přidal i Plachý. Potřetí skórovaly Dobroměřice zásluhou Hartana, který dorazil míč po závaru před brankou soupeře. Ani Žatec nebyl zcela bezzubý, ale na rozdíl od protivníka své šance nevyužil. To se nezměnilo, ani když byl v jeho prospěch nařízen pokutový kop. Ten skončil na tyči. Výsledek utkání tak pečetily opět Dobroměřice – prosadil se Pšigrocký. Utkání řídil Lapka s asistenty Vysočanským a Hynkem.

Daniel Zíbrt